Powerlife 3lu set

Kilo Almanın Yolları

Reklam Alanı
Kiloya İhtiyacı Olanlara Takviye Rehberi

Takviye piramidinde temel seviyedeki ürünlerden en üst seviyedeki güçlendiricilere doğru tırmandığınızda “Kas İmparatoru” olarak taçlandırılacağınız bir konuma yerleşirsiniz.

Binlerce kas geliştirici egzersiz programı ve beslenme planı var. Tabii ki kütle kazanmak için spor salonuna sık gitmeli ve yüksek kalite yemeklerle beslenmelisiniz. Bunu zaten biliyorsunuz. Burada olmanızın sebebi, takviyeler konusunda önemli desteğe ihtiyacınız olması.

Kas yapmak için doğru takviyeleri kullanmaya başlamanız için­sizi­yönlendirmek istiyorum. Bu nedenle bir piramit yaptım. Takviye piramidinde temel seviyedeki ürünlerden zirvedeki güçlendiricilere doğru yükseldiğinizde sizi Kas Krallığı’nın İmparatoru hâline getirecek kazançlar elde edeceksiniz.

Temeli Kurma: Yeni Başlayan Takviyeleri

Bu ürünlerin büyük dergilerde parlak reklamları olmayabilir ama eğer büyük ve güçlü olmak istiyorsanız onları spor salonundaki dolabınızda ya da spor çantanızda bulundurmalısınız.

Multivitamin/Mineral

Bol bol taze meyve ve sebzeyle birlikte yediğiniz diğer yiyecekler, vücudunuz için gerekli olan vitaminleri ve mineralleri sağlamakta belli bir yere kadar yeterli olacaklardır. Ama eğer ciddi kas kazanımları peşindeyseniz antrenman ve istirahat süresince bu vitamin ve minerallerden epeyce tüketmelisiniz.

Vitamin ve minerallerin vücudunuzun içinde işleyişini hissedemezsiniz ama enerji üretiminde, yenilenme kabiliyetinizde; kas dokularının büyümesinde ve gelişmesinde; bağışıklık sisteminizde; beyin, kalp ve hormonlarınızın işlevlerinde bu vitamin ve mineraller büyük rol oynarlar.

İşte bu yüzden yüksek kalite multivitamin/mineral takviyeleriyle vücudunuzun en üst düzeyde performans göstermesine destek vermelisiniz. Bu tür takviyelerin marketlerde bulunan türleri yerine, kendi bütçeniz dahilinde alabileceğiniz en yüksek kalitedeki ürünleri tercih edin.

­Multivitamin/Mineral Takviyesi Kullanma Tüyoları:

 • Beyler, demir içeren multivitaminlere gerçekten ihtiyacınız yok. Eğer demir de içeren one-a-day tarzı bir ürün seçerseniz dozaj kılavuzunu dikkatlice takip edin.
 • Bayanlar, sizler için olan çoğu multivitamin, aylık menstrüasyonlardaki kayıpları dengelemek için az bir miktar demir içerir.
 • Multivitamin almanın en kolay zamanı, genellikle sabahları kahvaltı esnasıdır. Multivitamininizi yemekle birlikte almanız, sindirime yardımcı olacağı için iyi bir fikirdir. Çoğu multi günde 2 kere alınır; dolayısıyla ikinciyi de öğle yemeğinde alın.
17
0
admin
admin - 8 yıl önce
55947 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları