Powerlife 3lu set

Kızların Hoşlandığı En İdeal Vücut Tipi Nedir?

Tüm spor salonu kardeşlerimizin hepimizin merak ettiği soru budur. Ne zaman oldukça güzel biri bizim tarafımıza doğru baksa hemen egomuz şişer ve göğsümüz kabarır. Ama size bakmasının sebebi etkileyici olmanız mı? Yoksa fazlasıyla kendini beğnemiş ve tam bir spor salonu faresi olduğunuzu düşünmesi midir?

Kızların gerçekten en çekici bulduğu vücut tipi nedir? Hepsi hayvan gibi şekilli olmamızı mı ister yoksa şekilli fakat normal olmamızı mı isterler? Dostlarım,hepimize koca bir iyilik yaptım vebizim için bunu inceledim böylece çıtırlara vermek için ideal vücut tipini öğrenelim.

Bunu yapmadan önce bir şey söyleme gerek. Eminim ki bir çoğunuz ‘BEN KADINLARI ETKİLEMEK İÇİN SPOR YAPMIYORUM2 dediğimde bana katılacaktır. Ben kendimi geliştirmek için spor yapıyorum, daha sağlıklı olmak için ve güç toplamak için. Eğer kadınlarda beraberinde gelirse, bu sadece ekstradan bir bonus olur. Ama bazı dstlarımız kadınları etkilemek için spor yapıyor. O da oldukça havalı.

Görünen o ki sağlıklı her seferinde ‘maço’yu yeniyor

Ağırlık kaldıran her erkek canavar olmak ister. Ronnie Coleman büyüklüğünde olmak zorunda değil ama ortalama kas ve güçlülükten fark edilecek kadar daha iri olmak. Birçoğumuz iri olmak ve Hulk olmak isteriz. Çıtır arayan bizim gibiler için bu kötü haber. İstatistiklere bir bakalım

 

Kadınların %89.2’si bir erkeğin sağlığına dikkat etmesinin onlar için önemli olduğunu söylüyor
Kadınların %74.5’i kendilerinden güçlü erkek istiyor
Kadınların %61.8’i kendilerini koruyabilecek bir erkek istiyor
Kadınların %60.8’i erkeklerinin olabilecek en iyi şekilde görünmesini istiyor
Kadınların %58.8’i erkeklerinin kendilerinden daha iri kollara sahip olmasının önemli olduğunu düşünüyor
Kadınların %38’i erkeklerin daha güçlü ve kaslı olmasını istiyor
Kadınların %38’i ortalamadan memnun
Kadınların %2.9u erkeklerinin 50 Cent gibi şekilli ve kaslı olmasını istiyor

(istatistikler foxhoundstudio.com tarafından yapılan bir çalışmadan alınmıştır)

Sadece %2.9 iri ve kaslı olmamızı istiyor. Neden peki? Peki, videoda gördüğümüz gibi, kadınlar sağlıklı ve kendine bakan erkekler istiyorlar ama görünüşüne odaklı ve takıntılı olanları değil.Dostlar siz de benim düşündüğümü mü düşünüyorsunuz? Kızların kaslı fiziğimizden dolayı o kadar gözü korkmuş ki bizim gibi bir yerine daha zayıf biri ile çıkmayı tercih ediyorlar? İlginç...Steroidler asla ama asla kategorisinde
 

Çoğu kızın böyle bir vücut için ne gerktiğine dair hiçbir fikri yok.
Kendini adadığını ve takıntılı olduğunu biliyorlar ve bu yüzden de onu özellikle etkileyici bulmuyorlar... bu şekilde görünen çoğu fitness modeli ve erkek bir çeşit performans artırıcı ilaç alıyordur. Bunu hepimiz biliyoruz. Ama kızlar bilmiyorlar.

Kızların neredeyse %90’ı erkeklerinin steroid almasını kabullenmiyor. Bunun sebebi sizin düşündüğünüzden farklı... bir güzellik alfa erkeğinin bir şeyler almasını istemiyor çünkü bu onun ‘sağlığını etkiler’ ama vücut görüntüsü önemli değil. Bana sorarsanız oldukça çelişkili.

 

 

Yani, eğer irileşmek için yakın zamanda steroid almışsanız veya almayı düşünüyorsanız kesmelisiniz. Yapın. Ama sevdiğiniz ile ilişkinizi riske atabilirsiniz.

Bu baktığım çalışmalarda ortaya çıkan farklılıkların en belirgini. Bu yüzden şimdiye kadar ne biliyoruz? Görülüyor ki kızlar ‘ortalamanın biraz üzerinde’ vücut tipinde ama steroid almayan ve Hulk gibi olmayan erkeklerden hoşlanıyor. Ama yine de kendiilerinden iri ve güçlü erkekler istiyorlar. Bu anlaşılır gözüküyor.

Ancak araştırmaları biraz daha daraltırsak çok ilginç bir şey buldum- düzenli olarak spor yapan kızlardaha kaslı ve mükemmel şekilli erkekler istiyor! Bu yüzden spor salonunda öldürücü bir vücut için kendini parçaladığını gördüğünüz tüm o kadınlar bizden en çok etkilenenlerdir!(şimdi kutlamaya başlayın)

Önceki verilerin hepsi kadın popülasyonunun tümünden elde edilmiştir( şişman kadınlar, normal kadınlar, zayıf kadınlar, fit kadınlar, orta yaşlılar, ergenler vs.)... Ama bunu gerçekten egzersiz yapan kızlara indirgediğimiz zaman, fit elemanlar daha çok arzulanıyorlar. Bu sonu 2 sebepten dolayı olağanüstü:

18
0
admin
admin - 6 yıl önce
5890 0 18
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları