Powerlife 3lu set

Meme Ucu Olmayan Adam 30.000 Dolarlık Steroid İle Yakalandı

Brian Connolly, 60 yaşında olgun bir adam geçtiğimiz günlerde 27 Haziran 2015 tarihinde polis evini bastığında mutfak dolabında 30 000 £ değerinde steroid ile  yakalandı. Söylentiye göre Connolly’nin evinde polisin tüm ilaçların maliyetini hesaplayamadığı kadar çok fazla steroid ve performans artırıcı ilaç varmış.

Connolly ( aşağıda fotoğrafı var) baskından sonra polisin yaptığı sorguda, 25 yıl boyunca haftada 40 defa steroid enjekte ettiğini söyledi, ayrıca ‘ onlarla yaşayamadığını’ söyledi. Açıkça görülüyor ki başkalarına tedarik ediyor, daha sonra satmak amacı ile C sınıfı ilaç bulundurduğunu kabul etti ve 12 ay hapis cezasına mahkum edildi.

Çok şaşırtıcı olmasa da, yakalanana kadar vücut geliştirme yarışmalarına devam ediyordu, geçen yıl 50 üzeri kategoride Ulusal Amatör Vücut Geliştirme derneği Ustaları yarışmasında birinci olmuştu.

Connolly’ye steroid kullanımı sorulduğunda, 25 yıl boyunca kullandığını söyledi ve yakın zamanda aşırı steroid kullanımından dolayı hastanelik oldu ki bu tesadüfen birkaç kez olmuş. ( bu kadar çok steroid kullanımından dolayı sürekli hastaneye girip çıkan birinin artık steroid kullanmayı bırakması gerektiği yönündeki ipucunu görmüş olması gerek diye düşünebilirsiniz)

Connolly sadece steroid satmaktan yakalanmakla kalmadı,  göğüs bölgesine, meme uçlarının artık yerinde olmadığını farkedeceksiniz.  Ne derler bilirsiniz, ‘ Meme ucun var mı ki?’

Connolly soruşturmayı yapanlara steroid bağımlısı lduğunu ve artık onların bir yaşam biçimi olduğunu söyleyerek devam etti. Birçok vücut geliştirmecinin 10-12 haftalık steroid döngüsüne devam edip sonra bıraktıklarını söyledi ama Brian bir yıllık döngüde tam gaz gitmeye karar vermiş. Evet, doğru, bir yıl boyunca sürekli devam eden steroid döngüsü. Açıkça görülüyor ki bir yığın satın alıyor ve diğer vücut geliştirmecilere satıyormuş.

Asıl soru şu ki hapishane sınırlarındaki zamanından sonra nasıl görünecek. Belki de bu bunları bıraktıktan sonraki yıllarda her şeyden hiçbir şeye giden şu adamlardan biri gibi görünecektir.

15
60
admin
admin - 7 yıl önce
6807 0 15
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları