Powerlife 3lu set

Muhtemelen İnandığınız 3 Vücut Geliştirme Efsanesi

Muhtemelen İnandığınız 3 Vücut Geliştirme Efsanesi 

 

Aptal tavsiyelere uyun, aptal gibi spor yapın. Bizin tavsiyelerimize uyun, daha akıllıca spor yapın. Hadi birkaç efsaneyi dağıtalım.

Asla Yeteri Kadar Whey Protein Alamazsın!

Whey Protein aslında bir peynir ürünüdür. Son zamanlarda vücut geliştirmeciler için protein tozu olarak popüler olmasının sebebi çabuk sindiriliyor olması. Kasların toparlanması için gereken ideal protein kaynağıdır.Vücut geliştrme dünyasında oldukça fazla konuşma vardır, özellikle de destekleyici firmaları tarafından (MAWR PROTEİNLERİNİ SATIN ALIN!) whey protein olarak günde 40 gramın üzerinde tükeltilmesi gerektiği gibi.

Son zamanlarda yapılan araştırmlara göre eğer çok yoğun çalışıyorsanız vücudunuz sadece 15-20 gramını absorbe edebiliyor. Whey protein desteklemesinde anahtar tek seferde bir porsiyona bağlı kalmak( birçok protein tozu porsiyon başına 20-24 gram vaadediyor) bu da yalnız kas kütlesini korumak için ( uyanma, egzersiz öncesi ve sonrası olmak üzere). Başka türlü gerçke gıda, casein veya karışık protein tozu sizin için en iyi şans olurdu.

Hiç Yağ Almadan İrileşebilirsiniz

“kısacası mmm.... hedefim en kısa sürede taş gibi olmak ama biraz da kesinti yapmak’ bunu kaç kez duydunuz? Ciddi kütle almak isteyen insanlar her ikisini de istiyor hem kas yapmak hem de sürekli yağ kaybetmek. Ne yakık ki tek seferde sadece birini seçseniz iyi olur. Eğer bir şekilde ağırlık kaldırma tecrübesi ediniyorsanız kas yapma aşamasında ve kas kütlesi kazanmada vücudunuzdaki kalorileri fazla tutmanız gerekmektedir.

Bazı örneklerde aşırı hazırlıksız olarak spora yeni başlayanlar yağ yakarken kas yapan tek gruptur. Ağırlık kazanmak için gereken kalori fazlalığı vücut tipine bağlıdır: ama kas geliştirmek için günlük olarak  en az 200-300 kalori kadar bir miktar gerekmektedir. (Eğer irileşmek istiyorsanız 12 haftalık Rehber olayını sizlere tavsiye edebilirim)

Yağ Yakmak İçin Fazladan Tekrar

Bunun arkasındaki düşünce şudur tekrarları artırarak daha fazla kalori yakmaktır. Bunu şöyle düşünün, daha fazla kas kütlesine sahipsiniz, vücudunuz dinlenmek için daha fazla kalori yakar. Bu tıpkı ayarı yapıp sistemi unutmak gibidir. Yeteri kadar kas kütlesi kazan ve her zaman yağları uzak tutmak için bir yardımcın olacaktır zaten. Maksimum kalori yakmak için en etkili yol egzersiz yoğunluğunu artırmaktır. Yüksek yoğunluklu egzersiz yaklaşımı- tıpkı Dorian Yates ve Mike Mentzer gibi- yağ yakmak için daha etkili olabilir. ( yapılan en iyi HIT programlarından birine örnek olarak Dorian’ın Kan ve Karın Egzersiz Programına göz atın)

16
100
admin
admin - 7 yıl önce
6674 0 16
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları