Powerlife 3lu set

Musclepharm Arnold Series Iron Whey Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
• İndirimde olduğunu görünce alabileceğimi düşündüm.Fiyatına göre iyi protein ama tadı beni hayal kırıklığına uğrattı.Çikolatalı olanın garip bir tadı vardı ve ağızda bir müddet kalıyordu.Bununla birlikte iyi karışmıyor.Berbat demiyorum,sadece benim beklentilerimi karşılamamış olabilir.Belki de ON ve BSN gibi markaların lezzetlerini daha iyi bulduğum için öyle hissetmiş olabilirim.

• Tattığım en iyi protein lezzeti .Sütle karıştırdığım için suyla nasıl bir lezzeti oluyor bilmem ancak çikolatanın harika olduğunu söyleyebilirim.Keşke çikolata ve vanilyadan daha fazla aroma seçeneği olsaydı ancak zamanla ekleyeceklerini düşünüyorum.Besin değeri ve fiyat açısından düşünürsek ihtiyacı karşılıyor.

Protein içeriği iyi ama mükemmel değil.22 g olanı 24 ya da 25 g ON gold veya cellular çeşidi ile karşılaştırırsak daha ucuz ancak vücudunuz farkı hissetmeyecek.Yemek konsantresi yerine whey izolat daha baskın olsaydı keşke.Genel olarak çok iyi ürün.

• Muhtemelen denediğim en lezzetli whey proteini.İyi bir porsiyon miktarı ve harika besin değeri taşıyor! Şiddetle tavsiye ediyorum.

• Ben birkaç farklı markadan birkaç farklı tat denedim ve bu kesinlikle şimdiye kadar kullandığım en lezzetli protein . Iyi karışıyor.

• Antrenmandan önce kullandığımda bana verdiği hissi seviyorum.Diğer ürünlerle karşılaştırdığımda biraz daha fazla güç artışı hissettim.Oldukça iyi karışıyor ve kalıntı bırakmıyor.Tadı da ortalamaydı diyebilirim.

Dört gözle içmeyi beklemiyorum ama çok da rahatsız etmiyor.Bir kilo aldırıcı gibi,diyet tadı var.Ben de işe yaradı ve sanırım bir daha kullancağım.Tadı biraz daha iyi olursa sürekli kullanmayı düşünebilirim.

• Bu ürün, her seviyede işe yarıyor.Suyla karıştığında bile tadı güzel.MP ürünleri hakkında bilgime dayanarak konuşursam,günde 2-3 kez kullanabileceğim bir ürün.Şiddetle herkese tavsiye ederim.Çikolatayı denemedim ama vanilya tek başına çok lezzetli,ayrıca fıstık ezmesi ve muzla da gayet iyi karışıyor.

• Bu ürünün aldığı olumlu yorumları oldukça tuhaf buldum.Yıllar boyunca birçok farklı whey protein denedim ve bu kesinlikle en kötüsü.Oldukça iyi karışıyor ama suyla bile karıştırsanız,çok yoğun bir kıvamı oluyor.Tadı da çok iyi değil.Musclepharm markasını seviyorsanız,Combat’ı kullanın.

• Genel olarak bu ürünü beğendim.İlk başta tadı çok iyi gelmiyor ama kullandıkça sevdim.Shaker içinde gayet güzel karışıyor.Tek olumsuz tarafı,ben kullanırken herhangi bir şekilde kilo almadım,belki de egzersiz programım kötüydü.

• Gerçekten hızlı emilebilen bir protein .Bu yüzden antrenman sonrası kullanmayı çok seviyorum.

26
80
admin
admin - 8 yıl önce
10449 0 26
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları