Powerlife 3lu set

MusclePharm Combat Powder Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Düzgün bir şekilde karışır, suyla içerken bile şimdiye kadar tattığım en iyi tada sahip protein tozu.

­-Combat powder inanılmaz. Bu şey fevkalade, bir senedir Combat hayranı oldum, bu şey işe yarıyor! Harika tadı var, çok etkili, çoklu protein sağlama, ulaştırma sistemi. Durgunluk dönemi? O da ne?

­-Combat powder kasları daha hızlı yenileyip, tamir eder bu yüzden daha ağır kaldırabiliyorum ve neredeyse her anrenmanda arttırabiliyorum. Kazanımları inanılmaz, curling hareketi tekrarlarında iki ayda çok­ iyi bir­ gelişme elde ettim! Artık bundan sonra sürekli Combat kullanacağım.

-Kullandığım protein tozları arasında en iyi tada sahip olanı. Düzgün bir şekilde karışır, sadece suyla bile 2 kaşık içildiğinde kolayca mideye iner. Muzlu olanın tadı­ mükemmel.

­-Bu ürün bir harika! Bu ürünü­ bir ay kullanarak, başka bir ürünü iki ay boyunca kullandığımdan daha büyük güç kazanımları elde ettim. Bu ürün ayrıca antrenman sonrası ağrıları azaltmaya da­ harika bir şekilde yardımcı oluyor ama en iyi yanı tadı.

­-Cookies and cream kullandığım en iyi tada sahip proteindi. Suyla bile harika bir tadı var ve­ sütle karıştırdığımda bir milkshakeden bile daha iyiydi. Ayrıca harika karışıyor. Şiddetle tavsiye edilir!

­-Geçmişte birkaç farklı protein tozu kullandım ve bu uzak ara benim favorim. Standart blender kabında herhangi bir sıvı ile oldukça kolay karışıyor ve harika tadı var. Vücudumda istediğim sonuçlara ulaşmadım bu yüzden bu konuda bir şey diyemem ama şu ana kadar oldukça iyi. Bu arada annem bunu denedi ve protein tüketicisi olmamasına rağmen büyük bir hayranı oldu.

­-Güzel tatları var, iyi karışır. Hızlı ve yavaş sindirilen proteinlerin iyi­ bir karışımı. Ne zaman protein ihtiyacı­ olursa bu ürünü çok kullanıyorum.

­-Supplement kullanımının bir acemisi olarak Musclepharm Combat powder kullanmaya geri geldim. 1. Harika tadı var. 2.Farklı türlerde protein kullandıkları için bununla en iyi sonuçları elde ettiğimi hissediyorum, farklı proteinler kullandıkları için 8 saate kadar sentezliyor, bu güzel. 3. Paketlemesi oldukça sıkı.

­-Bu yüzden, bu protein tozunu şiddetle­ tavsiye ederim çünkü çalışmalara olumlu etki eder ve tadı ile beraber neredeyse kusursuz. ( ama hiçbir şey kusursuz değildir, bu yüzden herhangi bir şeye verebileceğim en yüksek puan 9 )… Eğer bunu kullanmıyorsanız, bu sadece aptalca bir karar­ olurdu!

­ -Herşey tamamdı. Tadı iyiydi ama sütle gerçekten iyi karışmak istemedi. Her zaman arta kalan topak parçacıklar oldu. Neticede herşey tamamdı, gerçekten kötü bir şey yok, sadece harika çıkmadı.

­-Uzun süren kas inşası kapsamı sağlayan güzel protein kaynağı birleşimleri ile mükemmel bir protein tozu. İyi karışır, harika tadı var. Benim favori protein tozum.

­-Suyla bile harika tadı var. Su/süt ile­ ON Gold Whey­ ile eşit düzeyde karışır. İçindeki malzemeler harika. Günde birkaç karışım içerseniz, yakıp bitirebilirsiniz., basitçe 2-3 kaşığı süt veya su ile karıştırın. Oda arkadaşım bu wheyin diğerlerinden daha iyi olduğuna yemin ediyor. ( Powerlifting ile uğraşıyor/ iri yarı tipte bir adam ). Birkaç arkadaşım­­­­­ tadını tek kelime ile sevdiler – Ben de seviyorum!­ Deneyin.

24
100
admin
admin - 8 yıl önce
6060 0 24
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları