Powerlife 3lu set

MusclePharm Creatine Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-MusclePharm Creatine almaya başladığım ilk günden beri;­ güç, kuvvet ve yağsız kas kütlesi kazanımları farkettim. Daha fazla tekrar yapamadığımı ve dinlenmeye gitmem gerektiğini hissettiğim zamanlarda bile daha fazlasını yapmak için kuvvet buldum.

­-Çok taneli, iyi karışıyor, iyi bir karışım ve sanki iyi işe yarıyormuş gibi hissettim. Antrenman öncesi amino içeceğimde 5 gram ve antrenman sonrası amino içeceğimde 5 gram aldım.

­-Bir creatine için iyi eriyip, çözülüyor ama dibe çökme sebebiyle tekrar sallamanız, çalkalamaız gerekiyor. Antrenman öncesi içeceğimle karıştırıyorum ve dibe çökmenin dışında, içeceğin içinde olduğunu farketmiyorum. Antrenmanlarım esnasında kas yorgunluğunda azalma farkettim ve yorgunluk sebebiyle durmak zorunda kalmadım. ( aynı şeyi kardiom için de söyleyebilmeyi isterdim! ). Genel olarak harika bir ürün ve iyi bir fiyat.

­-Bu şey ortalığı sallıyor. Bunu sadece birkaç gündür kullanıyorum ve ilk günden itibaren değişiklik olduğunu söyleyebilirim. Çok daha fazla enerjim ve odaklanmam var. İnsanı gerçekten gaza getiriyor. Çok hoşuma gidiyor, bir arkadaşım için satın aldım.

­-Tatlandırılmamış ve yükleme safhası yok. Daha başka ne isteyebilirsiniz ki?? Bu üründen kesin kazanımlar var ve satın almaya devam edeceğim.

­-Bu iyi bir creatine değil. Yüklenme safhası olmadan işe başladım… yaklaşık bir haftada­­ 3 kilo aldım! Daha sonra kilom 2.5 kg düştü ve tekrar 2.5 kg aldım ve daha sonra 3.5 kg verdim ve ondan sonra kilo almadım. Bu ürünü kullanırken kilom dalgalı, değişken bir hal aldı. Bugünlerde su alımım günde en az 4 litre olmasına rağmen hala günde yaklaşık 40 gram kadar kilo alıyorum. Bu çok fazla değil.. sonuçta musclepharm creatine geri­ döneceğimi­ sanmıyorum.

­-Antrenman sonrası için piyasadaki en iyi creatinelerden birisi. Cinulin, insulininizi aniden yükseltiyor ve antrenman sonrası içeceğinize eklemek için harika. Kayda değer kazanımlar gördüm ve arka arkaya bir sürü kutu kullandım.

­ -Protein içeceğimle karışıyor. Diğer creatinlerden çok fazla farklı olduğunu söyleyemem.

­-Kas inşa etmek için müthiş bir creatine ama ciddi anlamda bir kütle kazandırmıyor. İyi karışıyor ama antrenman sonrası içeceğinize garip bir tat bırakıyor.

­-Bu müthiş bir ürün, Musclepharm’ ın piyasadaki en iyi creatine çeşitlerini harmanlayan bir creatine yaratmasını seviyorum. Oyunun kurallarını değiştiren bir creatine isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

­-Genel olarak bu ürün benim için harika iş yapıyor ama 3 kaşık kullanma tavsiyesi benim için çok­ fazlaydı, bunun yarısını kullandım ve bende işe yaradı.

­-Önceleri bir çok farklı creatine kullandım ve şunu söylemem gerek ki bu iyi iş görüyor. Diğer herhangi bir creatinede gördüğüm sonuçları gördüm ama çok iyi karışmıyor ve tadını biraz garip buldum. Proteinim ve SAA ile karıştırdım ama bu iyi olmadı. Bu yüzden sadece meyve suyu ile karıştırıyorum ve tadı iyi oluyor artı creatine ile birlikte yardımcı olması için şeker alıyorsunuz! Bu yüzden genel olarak, bunu eğer proteininize katmak istiyorsanız alın.

17
0
admin
admin - 8 yıl önce
5698 1 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları