Powerlife 3lu set

MusclePharm Glutamine Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Kendisinden beklenen işi yapıyor. İçeceklerime karıştırdığım zaman ağrılarda bir azalma farkettim. BCAA alıyorum ama bunun genel olarak yardımı oluyor.

-Gerçekten harika bir ürün, antrenmandan sonra protein içeceğiniz ile karıştırın. Bir sonraki gün genel ağrılarda kesin bir­ azalma hissettim. Genel olarak çok tatmin oldum.­ Sonuna kadar Muschle pharm!

­-Çok iyi karışıyor, tam olarak bir tadı yok ve herhangi bir şeyle karıştırabilirim. Bu ürünü tavsiye edin. Günde 20 veya 25 gram alın.

­-Tadının olmaması iyi. Ayrıca gerçekten çok kolay karışıyor. Bu markayı kullandığımda diğerlerine göre daha az ağrı hissediyorum.

­-MusclePharm Glutamine gerçekten hedefi vuruyor. Tatsız ve hem gece hem gündüz kahveme karışıyor. MusclePharm’ ın sürekli müşterisi olmak benim için sorun değil. MusclePharm’ dan aldığım ilk üründen memnun kaldığım için gelecekte diğer ürünlerini de deneyeceğim.

­-Elde ettiğim sonuçlar hoşuma gitti ama tadı korkunç. Tatsız denilmesine rağmen içeceklerimin tadını değştiriyor. Miktarını iyi ayarladığımdan emin değilim ama bunun dışında oldukça iyi bir ürün.

­-Bu ürünü almaya başladığımdan beri, iyileşmemde kesinlikle bir fark hissettim.

­-Bu ürünü seviyorum. iyi karışıyor, şimdiye kadar aldığım en az topaklanan ürün. Eğer biraz tat katabilselerdi harika olurdu.

­-Proteininize bir kaşık katın ve faydalarını görün! Zorlu bir antrenmandan sonra iyileşme için mükemmel.

­-Bir supplement olarak bunu gerçekten seviyorum. Tarif edildiği gibi iyileşmeye yardımcı oluyor. Tadı biraz tuzlu bu yüzden karıştırdığınızda dikkatli olun. İyi­ eriyip, çözülüyor, yapısal bir sorun yok. Başka bir marka glutamine satın almadım ve farklı bir fiyat noktasında başka bir marka ile kıyaslayamam.

­-Muhteşem! Kolay karışabilme özelliği, topaklanma­ yok ve eğer benim yaptığım gibi birleştirmek isterseniz içeceklerinizin tadını değiştirmiyor.

­-Bunu yaklaşık 3 ay önce kullanmaya başladım. Bu harika bir ürün. Glutamine kullandığınız ve kullanmadığınız zamanlarda gerçekten bir fark olduğunu söyleyebilirsiniz. Gerçekten daha çabuk iyileşiyorsunuz ve yağsız kaslarınızı çok daha iyi muhafaza edersiniz.

­-Bu şey gerçekten işe yarıyor ve zorlu antrenmanlardan sonra iyi bir iyileşme farkettim. Gatorade veya sadece su ile iyi karışıyor.

­-Tat yok, iyi karışıyor, harika hissediyorum ama hissettiğim en iyi şey daha önceki glutamine markamda olan kireçli tadın olmaması.

­ -Harika bir şey, zor antrenmanlardan sorna gerçekten yorgun veya ağrı hissetmiyorum. Antrenman sonrası yemeğime veya whey protein içeceğime sorunsuz karıştırıyorum. Şimdiye kadar denediğim ilk MusclePharm ürünü. Kaliteli bir ürün gibi görünüyor.

ürün gibi görünüyor.

19
0
admin
admin - 8 yıl önce
4670 0 19
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları