Powerlife 3lu set

Musclepharm Recon Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Kesinlikle bu antrenman sonrasını seviyorum. Ağırlık kaldırmaya dönüşümün ilk iki haftası zorluyordum. Sürekli ağrı içindeydim ve antrenmanlarım nedeniyle acı çekiyordum. Get Swole programına başladığım zaman aldım bunu, antrenmandan sonra eve geldim ve otuz dakika içinde ağrıyı tamamen aldı. Orange mangodan etkilendim ve alıştım. Ağır bir güveyotu kokusu olan Fruit punch’ dan çok daha fazla hoşuma gitti.

-­Bir kez meyve punch’ ının ve belki de soğuk tavuğun tadına aldırış etmezseniz, bu şey işe yarıyor. Aslında çok işe yarıyor. Eğer yoğun ve uzun bir haftadan sonra kas ağrınız varsa bunu denemelisiniz. Daha enerjik ve en az seviyede ağrı hissediyorum.

-­Harika bir şey!! 6 hafta önce buna geçtim ve süper mutluyum! Re-Con’ dan başka antrenman sonrası supplementi­ almayacağım! İşe kolları sıvadığım zaman yarım kaşık ve antrenman sonrası yarım kaşık alma fikrini de seviyorum

-­Get swole programı için recon kullanıyorum ve bunu sevdiğimi söyleyebilirim. En şiddetli ve acımasız­ antrenmanlardan sonra bile bir günlüğüne çok çok az acı çekip hamlıyorum. Buz gibi soğuk sudan daha canlandırıcı ve­ yemeklerdeki içecekler için­ harika bir alternatif.

-İyileşmenize, yenilenmenize yardımcı olacak tonlarca şeyle yüklüdür. Tadının üzerinde fazla durmaya değmez, çok önemli değil, zevk aldığım tek aroma fruit punch. Mango­ çok berbattı. Genel olarak bu harika ürünü kullanmaya devam edeceğim!

-­RECON en iyi­ yenilenme supplementlerinden birisi. Anında etki ediyor gibi ve antrenman sonrası daha az acı hissetmemi sağlıyor. Tek olumsuz yanı fiyatı ama­­ gerçekten verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

-­8 aydır bu ürünü kullanıyorum. Antrenman sonrası için iyi ve harika tadı var. Harika karışıyor.

-­Müthiş yenilenme ürünü. Eskiden olduğu gibi ağrı sızı çekmiyorum.

-­Harika ürün ve özellikle kaslarınızın yenilenmesi, iyileşmesi için neye ihtiyacı varsa onu veriyor. Ağır bir antrenmandan sonra ilk kez kullandım, kaslarım yanıyordu. Bunu içtikten birkaç dakika sonra ne kadar etkili olduğunu hissedeceksiniz. MusclePharm ürünlerinin tadının hastası değilim ve bu da bir istisna değildi. Tadı gerçekten çok hoşuma gitmedi, ilk seferde ilaç gibi geldi tadı. Ama hassas bir midem yok, bu yüzden bu konuda bir sorun yaşamadım.

-­İnanılmaz! Bütün antrenmanlar boyunca yudumladım ve kendimi yenilenmiş hissederek uyandım. İnanılmaz, inanılmaz bir ürün.

-­Etkili olması kadar iyi işe yarıyor, ama tadının en iyisi olduğunu söyleyemem ve midemi altüst ediyor.

-Antrenmanlarımdan sonra ölü gibi hissediyordum. Şimdi bunu kullanıyorum, antrenmanımdan hemen sonra içiyorum ve yenilenmiş, günüme devam etmeye hazır hissediyorum. Kesinlike tavsiye ediyorum.

-­BCAAlar ile dolu iyi bir antrenman sonrası ve tadı da çok kötü değil.

20
0
admin
admin - 8 yıl önce
7102 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları