Powerlife 3lu set

MusclePharm V- Armor Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bağışıklık sistemi vb. için birkaç ekstrası olan iyi bir multivitamin. Dikkat edin, günde altı tane almanız gerek, tek şikayetim buydu. Altı tane alırken bile bazı multivitaminlerde olduğu gibi mide ağrısı yaşamadım… ve başka sorun da olmadı.

-­Harika bir supplement, hiç şüphe yok ki ağır bir antrenman­ nedeniyle oluşan bütün besin kayıplarını tekrardan doldurup, yenileyecektir. Bir uyarı, D vitamini alımınıza dikkat edin bunu başka ürünler ile beraber kullanıyorsanız, birçok supplement vitamin D içerir. Etiketlere bakın, kimse D hipervitamninozu yaşamak istemez.

-­Tavsiye edilen altı tane yerine üç tane aldım, değişikliği hemen görebilirsiniz. Artık zayıf bağışıklık sistemi yok! Alınması şart olan bir şey.

-Muscle Pharm haplarının koruyucu kaplama içinde olmasını seviyorum. Yutması süper kolay, geçmişte aldığım bazı vitaminlerin yaptığı gibi midemi altüst etmiyor­ ve böbrek ağrısı vermiyor. Bir vitaminden beklediklerimi karşılıyor ve benim başlıca vitaminim.

-­Armor V multi aldığımdan­ bu yana çok daha iyi hissediyorum. Daha uyanık ve gözü açık hissediyorum kendimi. Tek kelime ile daha iyi.

-­Harika bir multi vitamin olduğunu düşünüyorum. İhtiyacım olan diğer vitaminlere sahip olduğu gibi zindeliğe de sahip olması gerçeği hoşuma gidiyor. Normalde tavsiye edilen günlük 6 tane doz yerine sadece 4 tane alıyorum.

-­Altı tane almam söylendi ama 3-4 tane alınca idrarım parlak sarı bir hal aldı bu yüzden sadece bu dozda aldım. Kullanırken hasta olmadım ve birkaç kez halsiz hissettim,­ bu yüzden sayıyı altıya çıkardım ve daha iyi oldu. Sonuç olarak iyi bir ürün.

-­Günde sadece 4 kapsül alıyorum. Altı tane alınca farklı bir renkte idrar yapmaya başladım, bu yüzden vücudumun altı taneye ihtiyacı olmadığını varsayıyorum. Fazladan vitamin ve mineraller sadece vücudumundan geçip gidiyordu.

-­Bu ürünü kullanmayı denedim ama içindeki maddelerde boğazımın şişmesine ve kurumasına sebep olan bir şey vardı. İlk başta creatine olabileceğini düşündüm ama test etmek için Armor-V almayı bıraktım ve boğazımdaki şişlik ikinci gün geçmişti.

-­Bu harika bir multivitamin. Buna bir kez geçince büyük bir değişiklik farkettim. Tek kötü yanı, bir aylık masrafı biraz tuzlu gibi.

-­Dürüst olmak gerekirse, bunu kullanmakla kullanmamak arasında bir fark hissetmiyorum, bu daha çok perde arkası işler gibi. Hiç bir kötü yan etkisi olmadığına bakmaksızın ve sabah üç tane aldım ve üç tane de öğle yemeğinde. Not alın, sebze yemeği ile harika gidiyor.

-­Bu ürün müthiş bir vitamin ve sebze/meyve tozu cephaneliği. Multivitaminleri değerlendirmek zordur, çünkü işlerini yapıp yapmadıklarını söylemek oldukça zordur. Herhangi bir vitaminde olduğu gibi, vücudunuz tek seferde çok fazla özümseyebilir, bu yüzden hapları bütün bir güne yayılmış bir şekilde almanızı tavsiye ediyorum.

-­Büyük ihtimalle bir günde­ altı tane almaya ihtiyacınız yok. Bütün bildiğim, bir kez vitamin programına girdiğimde ( hem bu hem de Animal Pak ile ) düzenli olarak daha iyi hissetmeye başladım ve anksiyete periodlarım daha nadir olmaya başladı. İşin anahtarı sürekli vitamin desteği ve günümüzde var olan ilaç denizinde Armor-V uygun bir seçenek.

17
0
admin
admin - 8 yıl önce
5719 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları