Powerlife 3lu set

Muscletech AMINO BUILD Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu benim ikinci toz Amino Asit ürünüm . Çok iyi bir iyileşme zamanı sağlıyor. Mükemmel kazandırıyor . Yeşil Elma formunun tadını sevmedim . Belki de Scivation XTEND Yeşil Elma ile karşılaştırdığım için öyle hissettim çünkü,onun tadı çok iyiydi.

-İlk kez bir amino ürünü kullanıyorum.Tadı benim için ne iyi ne de kötüydü,ancak biraz tortulu gibiydi.Bu ürünün kuvvet konusunda bir etkisi var mı bilmiyorum ama Creacore ile kullandığımda,müthiş bir iyileşme süreci ve kaslarda doluluk/yoğunluk hissettim!

-İnanılmaz bir bcaa ürünü.İyi karışıyor herhangi bir tortu ve artık olmuyor.Tadına gelince,birkaç gün boyunca kullanıp alıştığınız diğer tatlar gibi,şikayetim yok.En favori amino asit diyebilirim.Şiddetle tavsiye ediyorum.

-İçeriği mükemmel Keşke beta-alanin de ekleselerdi.Ancak çok ucuza tatsız beta alanin satın alarak ekleyeceğim.Bir kepçesini 16 oz ölçekli blender’a ekliyorum.Tadı şekerli su gibi olana dek karıştırıyorum.

-Oldukça ferahlatıcı! Bir şelaleden ve salondaki içecek makinesinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.Çoğu besin takviyesinin içeriğinden daha pahalı olması ne kadar tuhaf.Uyanın millet!

-Benim ve erkek arkadaşımın en çok kullandığı ürün . İlk başta çok tatlı görünüyordu ama fark ettim ki sadece 1 şişe kullanmışım . Antrenman yaptığımda en az 2 şişe içiyorum bu yüzden bir kepçe kadar ölçek kullanmak benim için mükemmel oluyor.Şimdilik pratik amino içeceğim!

-Hangi aromayı seçeceğimi bilmiyordum bu yüzden sıradan Fruit Punch versiyonunu seçtim.Şaşırdım çünkü çoğu Fruit Punch takviye besinden daha iyi bir lezzeti vardı .Bana olumlu bir sonuç sağlayıp sağlamadığını görmek için birkaç hafta bekleyeceğim.

-Yeşil elmalı olanı denedim ve zorlukla yutabildim.Tadı ezilip suya karıştırılmış alçıpan gibiydi.Karışım çok fazla köpük içinde kalınca ekstra porsiyon eklemek zorunda kaldım.Uygun bir amino tavsiyesi olduğunu düşünmüyorum.

-Bu şeyleri seviyorum ! Tadı gerçekten çok iyi ve şimdiye kadar denediğim diğer aromalı ürünlerden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum . 2 aylık bir ağırlık kaldırma sürecinden sonra nihayet salone geri dönmem lazımdı.İlk 2 hafta çok acımasızdı ve ağrılarım vardı.Neredeyse hareketsiz bir hasta gibiydim.

-Amino Build’in işe yarayıp yaramadığını görmek için bir şans vermeye karar verdim.Antrenmanda ve antrenman sonrası suya ekledim.Diyet dönemindeydim ve amino bana gerçekten kas iyileşmesi konusunda yardımcı oldu.Çalışmayı yarıda kesmek zorunda kalmıyorum.Gerçekten tavsiye ederim!

-Bu ürün, çok tatlı , çok iyi bir tadı var ve gerçekten kusursuz . Kötü bir tat bırakmıyor ve amino asit içeriyor.

-Bu tat iğrenç ! Yeşil elma çim gibi kötü bir tada sahip ve aynı şekilde Fruit Punch da kötü.Bu ürünü asla bir daha almayacağım! Fiyatı iyi olsa da,paramı tadı daha iyi olan bir ürün için harcayabilirim!

-Bu şeyi bir meyve suyu gibi içtim.Üzüm tadı olağanüstü ve çok şekerli değil ancak Fruit Punch benim için bir pasta gibiydi.Antrenmandan en az 2 saat önce kullandığımda gerçekten bana ekstra çalışma gücü verdiğini söyleyebilirim.İyileşme zamanının da hızlandığını fark ettim.Karıştırmak için çok sallamayın,fazla köpüklü oluyor.Bunun dışında gayet iyi bir ürün.

-Muscletech ile ilk kez amino build deniyorum Üzüm tadı çok iyi ve denediğim en iyi bcaa ürünü olduğunu söyleyebilirim.Kolayca karışıyor ve diğerleri gibi kalıntı bırakmıyor.4 haftalık sürede kuvvet kazandığımı fark etttim.Ayrıca neurocore ile birlikte kullanıyorum.Sırtımda ve bacaklarımda küçük miktarda yağsız kas kütlesi elde ettiğimi gördüm.Diyet aynıydı.Hiçbir şeyi değiştirmedim.Fiyatına göre çok iyi bir ürün.

-Karışım kusursuz,lösin kalıntısı veya tortu gibi şeyler yok.Üzümlü olan çok lezzetli ve ben daha fazla su kullanıyorum (8 oz yerine 12-13 oz) Çünkü fazla tatlı.Tadı Grape Propel Zero gibi ve bu kesinlikle iyi bir şey.Tek sorunum miktar ve para dengesi.Eğer biraz daha ucuz satılsa bence durdurulamaz bir ürün haline gelir.

-İndirimde iken bir alana bir bedava kampanyasından yararlandım.Yeşil elma tadı konusunda şüphem vardı ve şanssızlığım diğerinin de Fruit Punch olmasıydı.Ürünü aldım ve tadı konusunda beklentilerim vardı.

-İlk zamanlar 8 oz su içine bir kepçe koydum ve yapay tadından hoşlanmadım.Daha fazla su koymaya başladıkça tadı iyileşti.En az 16 oz su koyarak yeşil elmayı tavsiye edebilirim.Glutamin,sitrullin malat ve 1 gramın altında karbonhidrat içerdiğini bilmek güzel.Kullanım açısından,antrenman esnasında ve öncesinde kas kütlesine destek vermesi için kullanıyorum.

-Makro besinlere önem veren biri olarak,bu ürün diyetime kolayca uyuyor ve açlığımı oyalıyor diyebilirim.İndirimdeyse tavsiye ederim fakat param varsa limon-vişne aromalı Musclepharm Amino 1 alırdım.

20
0
admin
admin - 5 yıl önce
5505 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları