Powerlife 3lu set

Muscletech Anabolic Halo Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Muscletech markasından deneme amaçlı tam dolu bir tane alacak kadar şanslıydım. . Cuma günü aldım ve o günden beri antrenman sonrası kullanıyorum . Ben 2 kaşık kullanıyorum böylece tam doz alabiliyorum . Lezzeti olağanüstü . Sadece mükemmel , tatlı ya da zengin içerikli değil . Çok iyi karışıyor . Geride kalıntı bırakmıyor ­. Vücut hacmi elde etmeye çalıştığım zamanlarda bulk diyeti uyguluyordum, kesinlikle kuvvet artışı ve iyleşme hızı hissettim . İlerleyen zamanlarda hacim artışı sağlayacağımı düşünüyorum,şimdilik kuvvet artışı elde ettim.Genel olarak çok iyi bir ürün! Bir sonrakinde ne olacağını merak ediyorum!

-MuscleTech devamlı kendini geliştiriyor.Tekrar formüle edilen bu Anabolic Halo gerçekten çok iyi bir ürün.Tadı harika! Sonunda antrenman sonrası için her şeyi içeren bir ürün çıkarıldı! Yavaş ve hızlı sindirilen protein,hızlı ve yavaş karbonhidratlar,kreatin,glutamin,Bcaa ve daha fazlası.Bu ürünleri artık ayrı ayrı almaya gerek yok ve uzun vadede paranız cebinizde kalacak.

-Bu antreman sonrası için kullanılmalı ve hızlı bir şekilde iyileşme sürecini başlatmak için gereken her şeye sahiptir . Hepimizin bildiği gibi antrenmandan sonraki ilk saat çok kritiktir . Yeni Anabolik Halo bu önemser ve size klinik olarak kanıtlanmış dozlarda ihtiyacınız olan her şeyi verir . Benim tek şikayetim tüp başına daha fazla porsiyon olması gerektiği konusunda. Ben­ 215 lbs ağırlığa ulaşmışken ve daha fazla kalori/besine ihtiyaç duyarken,porsiyon başına 2 kaşık kullanmak zorundayım . Herkesin kullanması gereken harika bir ürün!

-Tadı harikaydı . Dürüstçe söylemek gerekirse çikolatalı protein tozu gibi tadı var . Kıvam konusunda istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. Ben paket üzerindeki 10 ons ölçeğine uydum ve kıvamı iyiydi.Sulu karışımları sevmiyorum.

-Birkaç parça buz,10 ons süt ekleyip blender ile karıştırırsanız,çikolatalı milkshake gibi oluyor.Bir bilim insanı gibi konuşmak istemem ama antrenman sonrası içeceğime glutamin ve kreatin eklemeyi seviyoum ve anabolic halo bunları içeriyor.Kesinlikle “all in one” bir kas içeceği.

-Bu ürün harika , haftada 55 saat çalışan biri için gerçekten kullanışlı geliyor . İşe ve spor salonuna 5 farklı takviye gıda taşımak zorunda kalmıyorum . Antrenmandan hemen sonra ve boş olduğum günlerin sabahında 2 porsiyon alıyorum . 14 oz sütle karıştırıyorum.Aroması lezzetli oluyor.İçerik oldukça kuvvetli.Küçük bütçeli herkese bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.Tek konu tadı ama sağladığı yarar düşünülürse bu öenmli değil.

-Genel olarak bu sağlam bir üründür . İçinde her şey olan ürünleri,aldığım diğer takviyelerle çatıştığı için sevmem . Ancak bir yerden başlamak isteyen ve her şeyin içinde olduğu bir ürün arayan kimseler için oldukça ideal bir ürün.

-Mükemmel lezzete sahip protein . Oldukça çok yönlü ve çok amaçlı. Ben çikolata aromalısından 2 porsiyon örnek aldım . Yaklaşık 14 oz süt ile karıştırdım . Lezzetli oldu . Maddelerin profili oldukça güçlü . Bazı karbonhidratlar , kreatin , ve en önemlisi , peynir altı suyu , kazein , yumurta gibi katı protein karışımı alıyorsunuz ve iyileşme için BCAA ekliyorsunuz.

-Tek tek ürünleri ­satın almak ile uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle bu ürünü tavsiye ederim . Muscletech karışım miktarlarını olması gerektiği gibi ayarlama konusunda iyi iş çıkarıyor . Bu nedenle , Bcaa ve kreatin vb gibi ihtiyacınız olan maddeleri ne miktarda aldığınız konusunda endişe duymanıza gerek yok.Takviye olarak almaya karar verdiyseniz merak etmeyin.

-Yeni­ protein anabolik halo performansını görmek için bir miktar Muscle Tech örneği aldım.İçeriğindeki kaliteden etkilendiğimi söylemeliyim.Protein,karbonhidrat ve vitamin desteği sağlıyor.Karışım: Bu ürün yoğun kıvamına rağmen iyi karışıyor.(Yoğun karışımlardan hoşlanmıyorsanız bu ürün size göre değil) Tat: Ben çikolata hayranı değilim ama bu üründe miktar ortalama sayılır.

-Geçenlerde denemek için Muscle Tech Performance Serisi tarafından bana gönderilen çikolata aromalı anabolik Halo beta örneğini test ettim. Bu fırsat için teşekkür ederim ! Profil : ben bu profilden ile oldukça etkilendim; 1 paketi 5 g kreatin , 40g protein , karbonhidrat ve iyi miktarda amino asit içeriyor. Bu kesinlikle çok sağlam bir profildir .

-Tat / karışım : Antrenmandan hemen sonra bir paketi 18 oz suyla blender’da karıştırıyorum . Tadı iyiydi,bir miktar bitter çikolata eklenmiş Swiss Miss gibi . Ama , ben gerçekten su yerine süt ile karıştırarak denemek istiyorum! Topaklanma olmadı , mükemmel harmanlanmış .

Reklam Alanı
-Bir aydır antrenman sonraları kullanıyorum ve bu yıl içindeki ağırlık hedefime yaklaştım. Antrenman öncesi de vücuduma hacim kazandırmak için istifliyorum ve sonuçlardan memnunum . Aynı zamanda gerçekten yağsız hissediyorum , hantal hissetmiyorum – kesinlikle egzersiz sonrası ­hacim kazanmak için kış boyunca ve nerede olursanız olun öneriyorum . Her ne kadar takviye besinleri bir çırpıda yutuyor olsam da,tadına da 10 veriyorum.

-Şahsen , benim vücut geliştirme kariyeri boyunca farklı protein tozları denedim ve sonra anabolik Halo ile tanıştım,sanırım aradığım ideal ürün buydu . İçerdiği kombinasyonlar ve ihtiyacım olan farklı destekleri sağladığı için,çantamda olması gereken çok değerli ve ideal bir ürün.

-16 oz içine 2 kaşık benim kullanma şeklim.Birçok ihtiyacım olan farklı şeyi içermesiyle,paradan da tasarruf ediyorum ve yine ayrı ayrı besin desteği almış gibi hissediyorum.Eğer bütçeniz varsa,muhteşem bir ürün.İçindeki kreatin kalitesi,ürünü değerli kılıyor.Tadı oldukça güzel.

19
0
admin
admin - 8 yıl önce
7240 0 19
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları