Powerlife 3lu set

Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Daha önce bu ürünleri kullandım ve dürüstçe söylemem gerekirse,sonuç alacaksınız.Buna karşın ciddi yan etkilere maruz kalabilirsiniz.Bu ürünü ilk kullandığımda bir ayda 20 lbs verdim ve bununla birlikte baş ağrısı ve çarpıntı şikayetim oldu.

-Uzun vadede kontrol konusunda işe yaradı ancak bu sefer boynumda ve kollarımda kurdeşen oldu.Buna rağmen bu ürün benim için işe yarıyor ve hala kullanıyorum çünkü yan etkiler kontrol altına alınabilen ve çok ciddi olmayan şikayetler.

-Ben Hydroxycut Hardcore X kullandım ve satıştan kaldırıldığında,sağdan solda edindim . Bu yeni ürün, inanılmaz. Eskisinden çok farklı değil ama etkileri gerçekten güzel. Maksimum dozda bile önceki gibi sarsılma ve mide bulantısı yaşamadım. . Buna ek olarak , odaklanma yeteneğim­ arttı . Her iki ürün enerji artırmak ve inatçı yağ kaybı için işe iyi yarıyor olsa da ,pro serisi bir gelişmedir .

-Bu takviyeleri kullanırken,yoğun bir antrenman öncesi yeterli besin aldığınıza dikkat edin.Eğer bunu yapmazsanız termojenikler nedeniyle başınız dönebilir.Hafif ve orta kardiyoda sıkıntı olmaz ama yüksek seviyelerde besin almadan çalışırsanız sorun çıkabilir.

-Ben bir kaç yıl önce üniversitede Hydroxycut Hardcore aldım ve yaklaşık 5 ay içinde 40 lbs kaybettim.Bana enerji desteği verdi ama aynı zamanda susatıyordu. Hapı içtikten sonraki ilk antrenmanımda bütün aletleri kullandım ve daha da çalışmak istiyordum ancak kaslarım yoruluyordu.Yemekten önce alınması gerektiği yazsa da,ben yemeklerden sonra aldım ve yan etkileri bloke ettim.Yemek öncesi aldığımda ishal oluyordum ama yemekten sonra bir sorun olmuyordu.

-Ardından birkaç yıl sonra bu ürünü bir daha kullandım ve aynı süre içinde 50 lbs verdim.İlk birkaç gün günde bir tane ardından üçüncü gün günde iki tane alınması gerektiği yazıyordu fakat ben sadece sabah ve öğlen üç gibi olmak üzere günde 2 tane içtim.Yatma zamanına yakın almanızı tavsiye etmem çünkü uykusuzluğa yol açabiliyor.Ardından Hydroxycut Hardcore Elite denedim ama midemde şiddetli ağrılar ve bulantı oluştu bu yüzden bu hapları çöpe attım.Kullanırsam sadece hydroxycut hardcore pro alırım.Tabi bundan önce doğal yolları denemek istiyorum.

-Ben şişeyi bitiremedim.Günde 3-4 tane aldım ancak bende berbat bir kusma isteği,baş dönmesi ve şiddetli bir baş ağrısına neden oldu.Yataktan kalkamadım ve oturamadım.İlacı bıraktım ve yan etkiler durdu.Birkaç hafta sonra tekrar aldım ve aynı şeyler yine gerçekleşti.Sonra hapları arkadaşıma verdim ama onda işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum.

-Bu ürün çok sıkı çalışıyor.Aldıktan sonra vücudunuzda yanma hissedersiniz.Vücut yağlarını yakmak için ideal bir ürün.

-Bu ürün gece vardiyasında çalıştığımda bana enerji verdi ve sabah 05.30 saatinde bile enerjik hissettim.İki haftada 5 kilo verdim.Kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

-Bu ürün egzersiz ve diyetle kombine olduğunda gerçekten fark edilir sonuçlar veriyor.Eğer domuz gibi yiyip,sadece haplardan medet umuyorsanız elbette negatif sonuçlar alırsınız! Eğer sağlam bir kahve tiryakisi değilseniz ve kafeini zor tolere ediyorsanız,sinirlilik hali oluşabilir.Hızlı kilo vermek istiyorsanız,bu ürünü deneyin.

-Bu ürünle ilgili olumlu yorumlar du

Reklam Alanı
ydum.Açlığa yardımcı oluyor,enerji veriyor ve sonuç elde ediyorsunuz.Elbette sihirli hap yoktur,yediğinize ve antrenmanınıza dikkat etmelisiniz.Eğer benim gibiyseniz,siz de bu ürünle olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.Demek istediğim devamlı aç değilim,kendimi enerjik hissediyorum ve burada yazılan baş ağrısı gibi yan etkileri yaşamadım.İyi şanslar.

-Bu ürün beklentimin de ötesinde…İştahı tamamen kesiyor.Hissettiğim yan etkisi olmadı…Kesinlikle bunun % 95’i mental…İnsanlar baş ağrısına sahip olduklarını düşünürlerse,gerçekten başları ağrır bence bu biraz psikoloijk.Aç hissetmeseniz bile az miktarda yemek yemelisiniz.Herkese tavsiye ediyorum.

-Farklı zamanlarda çeşitli zayıflama hapları kullanmış biri olarak hep bu hapa geri dönüş yapıyorum.Yeni formül herkesin dediği daha iyi.Eski formüldeki gibi sinirlilik ve bulantı gibi şikayetlerim yok,günde 2 defa alıyorum ve sonuçları görmeye başladım.

-Hiçbir ürün sihirli değildir.Oturduğunuz yerde sonuç alacağınızı beklemeyin.Bunun için iyi bir diyet ve antrenman programına uymanız gerekli.Ben 4 hafta uyguladım ve haplar bana çalışmak için ekstra enerji sağladı.Bu ürün hakkında söylemem gereken 2 şey; enerji veriyor ve iştahı bastırıyor.Tavsiye ederim.

­

34
30
admin
admin - 8 yıl önce
32299 0 34
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları