Powerlife 3lu set

MuscleTech Nano Vapor Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürün iyi ve test edilmiş maddeler içeriyor . Ancak, kaslar için gerekli besinleri sağlamak için bazı BCAA maddelerine de ihtiyaç vardır. Eğer antrenman öncesi almak zorundaysanız bu berbat . Fruit punch biraz daha iyi ise de mavi ahududunun berbt bir tadı var. Genel olarak kötü değil ancak mükemmel de değil.Almak zorunda değilsiniz.

-Bir ürün üzerinde olumsuz olmayı sevmiyorum , ama başkalarını uyarmak istedim . Ben birkaç antrenman öncesi takviye kullandım, bu ürünün de iyi olacağını düşündüm . Ben her zaman caffine , beta – alanin , sitrullin ve kreatin kullandım,sonuçlarının benim için iyi olduğu ortaya çıkardım.

-Ben bu ürünü toplamda 3 antrenmanda kullandım ve midem çalışmayı yarıda bırakacak kadar bulandı . Tam 3 kepçe doz aksine ben sadece 2 kepçe dozu kullandım . Bunun içinde alt ürünler varsa bilmiyorum­ ama ben Neurocore ve Amino gibi diğer MuscleTech ürünlerinde başarı elde etmiştim.

-Uzun antrenman günlerinde (kas grubu+karın kası ve kardiyo) bu üründen iyi sonuçlar aldım.Antrenman öncesi takviyelere oldukça alışığım (yaklaşık 4 yıldır çeşitli şekillerde kullanıyorum) ancak bu ürün kesinlikle favori ürünüm diyebilirim.Gerçekten uyarıyor.Ben genelde tepeleme kaşık ölçeği alıyorum ve antrenmanın keyfini çıkarıyorum.

-GÜÇLÜ BİR ÜRÜN ! Bu benim en sevdiğim antrenman öncesi takviyelerden biridir ! Normalde bir fruit punch hayranıyım ama bunun tadı mükemmel ve çok tatlı değil . Bu ürünler uzun ömürlü bir odaklanma ve sağlam bir enerji artışı sağlar . Antrenman günlerinde daha uzun çalışabileceğimi hissediyorum . Ben sadece bir kaşık kullandım ve oldukça güçlü buldum ! Sabah erken yaptığım antrenman için bana gerekli enerjiyi sağlıyor.

-Nano vapor kesinlikle benim tekrar kullanmak istediğim bir ürün. Çabuk etki gösteriyor . Önerilen dozun 1/3’ünü kullanmanızı tavsiye ederim ve 15 dakikada etkisini gösteriyor.

-Bana göre biraz tatlıydı ancak çok kötü bir tadı yok.Ben antrenman öncesi kullanmaya alıştım ve odaklanmak ve daha sıkı çalışmak için öyle çok büyük dozlara da ihtiyaç duymuyorum.

-Bu ürün, kesinlikle iyi bir antrenman öncesi takviye ancak ben bir kaşık kullandığımda,antrenman öncesi yorulduğumu hissettim ve bir kaşık doz daha ekledim.İyi bir çalışma gücü sağlıyordu ama yakın bir zaman içinde alışkanlık yaratacağını düşündüm.Fruit punch değil de mavi ahududu aromalısı gerçekten berbat ve her seferinde bir dikişte içmek zorunda kalıyorum.

-Ben antrenman öncesi sadece yarım ya da 1 kaşık kullanıyorum çünkü benim için yeterli etki sağlıyor.Üründe 2 kaşık doz uygun görülüyor ancak bence diğer ürünler kadar etkili değil.Bir daha satın almayacağım.

-Genellikle bende işe yarıyor ancak işe yaramadığı zamanlar da oluyor.2 kaşık doz benim için yeterli,ahududulu olan biraz ekşi ama zamanla alışıyorsunuz.

-Tat: Aroması doğru seçilmiş.Ama etiketinde yazdığı gibi karıştırırsak biraz yoğun oluyor tadı.Biraz daha fazla su eklersem daha da yumuşadığını fark ettim.Çok ekşi ya da çok tatlı değildi,sadece ahududu tadı elde ettim.Enerji: Benim için 2-2.5 kaşık doz yeterliydi.4 saatlik uykuyla bile yeterli kuvvette antrenman yapabiliyorum.Bu ürün kullandığım en iyi ürünlerden biri,kötü etkisi yok ve ihtiyacım olan enerjiyi veriyor.

-Gerçekten harika bir tadı var ve müthiş bir enerji artışı sağlıyor . İndirimdeydi ve 3 şişe daha sipariş ettim.MuscleTech fanı değildim ama bu gerçekten iyi bir ürün.

-Tadı ve etkileri iyi.Beta-alanin dolayısıyla sızlama hissi de yaşamadım.Filler içeriği konusunda çok bilgi sahibi değilim ancak,bu ürünün kıvamına bakınca içerdiği anlaşılıyor.Kıvamı konusunda bilgi sahibi olan biri varsa çok iyi olurdu.

-2 hafta boyunca her antrenman öncesi kullandım.Tadı gerçekten çok güzeldi.Alır almaz fark edilir bir enerji artışı oluyor.Bununla birlikte iyi bir odaklanma sağlıyor ve yoğun çalışıyorsunuz.Mükemmel bir ürün.Denemediyseniz tavsiye ederim.Mükemmel tadı ve enerji içeriğiyle harika bir ürün.

15
0
admin
admin - 8 yıl önce
5491 0 15
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları