Powerlife 3lu set

MUSCLETECH NITRO-TECH Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Spor yapmaya başladığımdan beri kullandığım en iyi protein.Sütlü çikolata tadı milk shake gibi gerçekten harika.3 ayda inanılmaz sonuçlar aldım.Bu ürünle vücut yağ oranım %16’dan %9’a düştü.Kurabiye ve krema tadını da seviyorum.Antrenman sonrası iyi oranda iyileşme sağlıyor ve gerçekten kuvvet sağlıyor.Diğer protein takviyelerine göre bir ekstra faydası da kreatin içeriği.Şiddetle tavsiye ediyorum.

-Bir buçuk yıldır MuscleTech ürünleri kullanıyorum.Ne kadar mükemmel bir ürün olduğunu söylemem gerekli.Dürüstçe söylemem gerekirse ihtiyacım olan her şeye sağlıyor.Düşü yağ,düşük kalori,3 G kreatin,4 G Amino asit,100 mg sindirim enzimi,30 G protein.Bu ürünle en iyi sonuçları almaya başladım.

-Ayrıca bunu C4 takviyesiyle birlikte kullanıyorum.Birlikte çok iyi kombine oluyorlar.Protein tozundan lezzetli bir ­keyif almak isteyen ve iyi sonuçlar elde etmeyi uman herkese tavsiye ederim.

-Benim genel bir yeme-içme sıkıntım var.Genelde öğün unutuyor ve yemekten hoşlanmıyorum,bununla birlikte günde 5-6 kere antrenman yapıyorum.Birkaç kere denedim ve favorim kesinlikle bu.Sütle iyi karışıyor,tadı güzel ve çikolatalı milk shake gibi.Diğer protein ürünleri ile karşılaştırdığımda,bu ürünün yeme-içme alışkanlığım üzerinde olumlu etkiler yaptığını söyleyebilirim.

-Yalın ve kaslı bir vücut elde etmek istiyorsanız,bu ürünü kesinlikel tavsiye ederim.Onu diğer ürünlerden üstün kılan bir kepçe başına neredeyse 30 gram protein içermesi.Bununla birlikte 5g kreatin oranı,kas iyileşmesi için size yardımcı olacak.

-Biraz pahalı gibi ancak paranız varsa kesinlikle iyi karıştığını,tadının iyi olduğunu ve etkili bir protein içeriğine sahip olduğunu söyleyebilirim.Amino,bcaa gibi yararlı maddeler ihtiva ediyor.

-Bu ürün beni gerçekten şaşırttı. MuscleTech ürünleri ile ilk olarak 18 yıl önce tanıştım.Aromasız kreatin mono tozu kullanmıştım ve başka hiçbir ürün kullanmayı düşünmedim.Yaptığım ufak bir araştırmayla bu ürünü almaya karar verdim.Çilekli olanın tadı çok yoğun değildi hatta lezzetli olduğunu söyleyebilirim.Süt ve suyla çok iyi karışabiliyor,hatta çatalla bile karıştırabiliyorum,blender’a ihtiyacım olmuyor.İndirimde olursa kesinlikle stok yapacağım!


Muscletech Nitrotech' i İndirimli Satın Almak İçin Tıklayın

30
100
admin
admin - 6 yıl önce
9693 0 30
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları