Powerlife 3lu set

Muscletech Premium Whey Protein Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-2.5 kiloluk paket için düşünürsek Muscletech bulduğum en ucuz ürün.Ben depo indiriminden faydalanarak 32 dolara aldım.Çok farklı marka denedim ve performans-fiyat dengesini iyi ayarlamaya çalışıyorum.Bu ürün de bana mantıklı geldi.

-Farklı markalar denedim ve Muscletech bana oldukça rekabetçi geldi.Aslında neredeyse aynı sadece katkı maddelerinde küçük değişiklikler var.Daha önce denediğim en iyi whey,ON marka mint­ chocolate whey idi ancak o da shaker içinde biraz tortu bırakıyordu.Muscletech ürününde böyle bir problemim olmuyor.İyi bir ürün olduğu için bunu yazmak istedim.Ben 24 ons süt ile 40 gram protein ve 600 kalori içeren yoğun,krema kıvamında ve çikolatalı bir karışım yapıyorum.Sütle karıştırmayı tercih ediyorum çünkü krema kıvamında ve lezzetli oluyor.Suyla da iyi karışıyor ancak biraz hafif kıvamlı oluyor.Fiyatı çok iyi bu yüzden yine satın alacağımı söyleyebilirim.

-­Çikolatalı olanı çok seviyorum ve yarım kaşık kahveme koyuyorum sabahları.Tadı mocha’ya benziyor böylece.5 lb paket için fiyatı oldukça iyi.Bu ürünü kesinlikle yine satın alacağım.

-Gerçekten işe yarıyor! Bence insanlar bunu denemeli,tadı iyi,her antrenman sonrası kullanıyorum.Gerçekten farkı görebiliyorum.

-Gerçekten sevdiğim bir ürün,tadı iyi ve sadece bir kaşıkla bile rahatça karıştırılabiliyor.Kesinlikle tekrar satın alacağım.

-Bu ürünü birkaç ay önce Sam’s Club’tan satın aldım ve gerçekten mükemmel.İyi karışıyor ve tadını en beğendiğim whey proteini olduğunu söyleyebilirim.Fiyatı düşük,iyi karışabiliyor ve tadı çok iyi.Kesinlikle avantajlı.

-Bu protein iyi ancak tadı biraz yapay,bunu başka bir ürün denediğinizde daha iyi anlayacaksınız .Muscletech phase 8 geçenlerde aldığım ve antrenman sonrası kullandığım iyi bir ürün.

-Bu ürün oldukça iyi ancak tam porsiyon bir ölçeğin size verdiği 1.25-1.3 ölçek porsiyon oluyor.Böylece 2 ölçek aldığınızda aslında 2.5-2.6 ölçek almış alıyorsunuz,fazlalığı atmak için basit bir mutfak terasizi önerebilirim.

-Hepsini denedim ve bu ürün harika.Kolay kolay 5 yıldız vermem.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

17
0
admin
admin - 8 yıl önce
5543 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları