Powerlife 3lu set

Nutrich BCAA&Glutamine Complex İncelemesi

Aminoasitler, proteinin yapıtaşları olarak bilinir. Vücut geliştirme sporunda da BCAA, Glutamine gibi birçok aminoasit çeşidi besin takviyesi olarak kullanılmaktadır. Bu yazımızda hem BCAA hem de Glutamine aminoasidini içeriğinde barındıran Nutrich BCAA&Glutamine Complex ürününü inceleyeceğiz.

Yerli bir üretim olan Nutrich BCAA&Glutamine AloProtein güvencesiyle piyasaya çıkmıştır. Zengin içeriği ve uygun fiyat avantajı ile üretildiği günden bu yana sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak göze çarpmıştır. Tüketmesi kolay olsun diye Nutrich BCAA&Glutamine sizin için yeşil elma aroması katılarak üretilmiştir. Bu sayede sıkıcı ve damak tadınıza uymayan bir besin takviyesi olmaktan uzaktır.

 

Neden Aminoaside İhtiyaç Duyulur?

Yapacağınız diyetlerde aldığınız kalori miktarını karbonhidrat, yağ ve protein olarak ele alırsak; karbonhidratı spor öncesi tüketerek vücudunuza bol miktarda enerji göndermiş olursunuz. Daha sonra bu enerjiyi efor sarf ederek yakarsınız. Bu sırada bir miktar da kaslarınızı zorlamaya bağlı mikro yırtıklar yani az miktarda protein veya daha mikro konuşacak olursak aminoasit kaybı yaşarsınız. Bu aminoasitleri besinler ile yerine koymaya çalışmak her zaman yeterli gelmeyebilir.

Bunun için spor sonrası belirtilen ölçekte tüketeceğiniz Nutrich BCAA&Glutamine, bu mikro kas yırtıklarının yerini doldurarak kaslarınızı beklediğinizden daha kısa sürede iyileştirir.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Kullanmak Kas Yapımımı Hızlandırır Mı?

Ürünümüzü tüketenler arasında kas yapımı konusunda hız kazanmak isteyen sporseverler de bulunmaktadır. Biraz da onlar için konuşacak olursak, ürünü alan ve almayanlar şeklinde bir kıyaslama üzerinden olayı açıklayalım.

Öncelikle sağlıklı bir insanın spor yaparken kas için tüketmesi gereken protein miktarı sadece diyet yapan kişilere göre oldukça farklıdır. Vücudunuza gerekli olan besin değeri ve kalori miktarını yanlış ayarlarsanız kas kaybı yaşamanız muhtemeldir. Bu yüzden beslenme düzeninizde değişikliğe giderek öğünlerinize daha fazla protein koymanız sizin için daha doğru bir seçenek olacaktır.

Elbette yediğiniz protein miktarını arttırarak da kaslarını kuvvetlendirebilirsiniz ancak bunun için çok fazla maliyetler ortaya çıkmaktadır. Hem kas yapımını hızlandırmak hem de yüksek maliyetli protein tüketiminden kurtulmak için de bu besin takviyesini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Besin takviyelerini tüketirken de öğün yerine geçmeyeceğini asla unutmamalısınız. Çünkü bu ürünler adı üstünde takviye amaçlı üretilmiştir.

Ürünün bir servis miktarı 13 gramdır. Bunun 10,5 gramı protein, 0,12 gramı şeker ve 1 gramı da karbonhidrattan meydana gelir.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Kullanımı ve Fiyatı

Biraz da ürünün içeriğinden ve kullanımından bahsedelim. Nutrich BCAA&Glutamine Complex kullanırken fazla protein tüketimine bağlı sağlık problemleri yaşamamanız için spora başlama veya sürdürme aşamalarından hangi sırada olduğunuza göre kullanım miktarları belirlenmiştir.

Antrenman öncesi ve esnasında tüketmeniz size herhangi bir zarar vermez. Sonrasında tükettiğinizde ise enerjiniz yerine gelir ve yorgunluğunuzu toparlamış olursunuz. Bu sebepten antrenman sonrasında tüketmeniz sizin için maksimum faydayı sağlayacaktır.

İçerisinde bulunan kafein sayesinde gün boyu hatta uyurken bile yağ yakmaya devam edersiniz. Kafein sayesinde spor sırasında ve sonrasında kalbinizin dakika başına atım hızı hızlanır ve dokularınıza daha hızlı kan dolar. Bu da vücudunuzu diri ve canlı tutmaya yarayan ve sporcuların kas gelişimi için istediği durumu yaratır. Ürün içeriğinde kafein bulunması sebebiyle kalp rahatsızlığı olanlar için uygun olmayabilir Bunun için doktorunuza başvurup bilgi alabilirsiniz. İçerisinde bulunan lifler sayesinde sindirim açısından hazımsızlık gibi problemlere yol açmaz. Çok kolay sindirilir ve kolayca metabolizmanıza uyum sağlar.

Nutrich BCAA&Glutamine Complex ürününün fiyatı 2019 yılı itibariyle 139 TL’dir (güncel fiyat için tıklayın). Nutrich, bir AloProtein markasıdır ve www.aloprotein.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

SONUÇ

Vücudun ihtiyaç duyduğu aminoasidi tamamlamak için besin takviyesi kullananların tercih edebileceği çok etkin bir üründür. Zengin içeriği ve uygun fiyat avantajı ile rakip ürünlerden bir adım öndedir diyebiliriz.

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Ürününü Resmi Websitesinden Satın Almak İçin Tıklayın.

6
0
admin
admin - 3 yıl önce
1783 0 6
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları