Powerlife 3lu set

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex İncelemesi

Her aşamadan spora başlamış, devam eden ve ileri seviye ağır egzersiz ile uğraşan siz okurlarımız için yeni çıkan bir ürünü inceleyeceğiz. “Nutrich Ecorich Whey Protein Complex”. Son haftalarda Nutrich markası ile alakalı çok fazla soru gelince sizin için ürünü incelemeye karar verdik.

İçerisinde bulunan zengin protein yapısı ile hazırlanmış besin takviyesi spor esnasında kaybettiğiniz protein yıkımının önüne geçmek için hazırlanmıştır. AloProtein.com bünyesinde üretilen ve yerli bir üretim olan Nutrich Ecorich Whey Protein Complex ürününü fiyat, performans ve tüm açılardan sizler için değerlendirdik.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein İçerisinde Bulunan B6 Vitaminin Faydaları

 • Spor esnasında ve sonrasında kaybettiğiniz enerjinizi geri yerine koymanıza yardımcı olur.
 • Metabolizmanızdaki normal protein ve karbonhidratın işleyiş mekanizmasını kolaylaştırır.
 • Kırmızı kan hücre yapımına yardımcı olur. Bu da kırmızı kan hücrelerinizin tazelenmesine katkısı vardır anlamına gelmektedir.
 • Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı sizi korur.
 • Yorgunluk ve bitkinlik şikâyetlerinize çok iyi gelir, zihninizi ve vücudunuzu daha zinde tutar.

Nutrich Ecorich Whey Protein, saydığımız bu özelliklerin yanı sıra lezzetli Belçika çikolatası aroması ile sizi sıkıcı ve damak tadınıza hiç uymayan diyet türlerinden kurtarıp hem çikolata tadı hem de protein ile buluşturuyor.

Kas kütlenizi arttırmak için ilk olarak kilonuzu arttırmanız ve spor sırasında harcayacağınız enerjiyi yerine koymanız gerekmektedir. Aksi halde kaslarınızdan yakmaya ve kas kütlenizde ciddi azalmalara yol açarsınız. Bu da spor yaparken hem dış görünüş hem de sağlık açısından hiç de istenilen bir durum değildir. Nutrich Ecorich Whey Protein Complex ürünü ise içerisinde bulundurduğu protein ve diğer etken maddelerle bunun önüne geçebilecek seviyede bir üründür.

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex ürünün bir ölçeği 40 gr olup, bunun 23 gr’ı proteinden, 12,8 gr’ı karbonhidrattan oluşur. B6 takviyeli olan bu ürünün bir ölçeğinde 5 gr glutamin ve glutamin öncüleri, 6 gr BCCA, 2 gr kreatin ve 1 gr taurin bulunur. Ürün 50 servistir.

 

Tatlı Krizleriniz İçin Birebir

Nutrich Ecorich whey protein besin takviyesinin özellikle tatlı seven ancak tatlıdan spor sürecinde uzak kalmak zorunda kalan kişiler için de iyi bir seçenektir. Sağlıklı bir yaşam için tatlıyı ölçülü tüketmeye çalışanlar için de oldukça uygun bir ürün. Belçika çikolatası aroması ile Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, tatlıları çok seven sporseverlerin bayılarak tüketeceklerinden eminiz.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Kullanımı ve Fiyatı

İçerisinde bulunan protein miktarının yakılan kalori miktarı ile oranlanarak tüketilmesi en uygun seçenektir. Hem aşırıya kaçmak hem de az miktarda alıp gelişiminizin yavaş gerçekleşmesini engellemek adına fitness eğitmeninizin tavsiyesi doğrultusunda kullanabilirsiniz. Buna ek olarak ise tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmamakta fayda var.

Ürünü öğün arasında, spor öncesinde, spor esnasında ve sonrasında tüketebilirsiniz. Ancak kaybettiğiniz enerjinizi ve mikro kas yıpranmalarınızı en hızlı şekilde onarması için spor sonrasında tüketmeniz size daha yararlı bir etki gösterecektir.

2000 gramlık ürünün 2019 sonu itibariyle fiyatı 149 TL’dir (güncel fiyat bilgisi için tıklayın). Fiyat ve performans açısından çok iyi bir ürün olduğu söylenebilir. 50 servis olan ürünün servis fiyatı ise 2,98 TL’dir.

Nutrich, bir AloProtein markasıdır ve https://www.aloprotein.com/ adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Kimler İçin Daha Uygundur?

Ürün hem kas kütlesini arttırmak hem de antrenmanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlamak adına etkilidir. Kas yapma sürecinizi de kısaltmaya yarayan ve daha hızlı bir ilerlemenizi sağlayan bir üründür. Beslenme ve antrenmanlarınıza dikkat ediyor ancak yine de beklediğiniz kas hacmini yakalayamıyorsanız Nutrich Ecorich Whey Protein ürünü sizin için biçilmiş bir kaftandır.

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, kas kütlesi artımını daha kısa sürede gerçekleştirir. Bu sayede uzun zaman kayıpları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Geriye size spor yaparken eğlenmek kalır.

Üründe bulunan protein miktarı öğünlerinize ek olarak kullanılmalıdır. Bu proteinin yeterli olduğunu düşünüp öğünlerinizden protein içerikli gıdaları çıkarmamanızı tavsiye ederiz. Tabi ki burada da ölçülü davranmanız protein alımında aşırıya kaçmamanız için oldukça önemlidir.

 

SONUÇ

Kullanıcılarımızdan da aldığımız olumlu dönüşler ışığında Nutrich Ecorich whey protein tozu hem fiyat, performans ve içeriği açısından hem de aroması ve sağladığı etki açısından kesinlikle tercih edilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nutrich Ecorich Whey Protein Tozunu Resmi Websitesinden Satın Almak İçin Tıklayın.

9
0
admin
admin - 3 yıl önce
1826 0 9
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları