Powerlife 3lu set

Nutrich Mass Gainer nedir ? Ne işe Yarar ? Kullanıcı Yorumları ?

Zayıf ve ince yapılı kişilerin korkulu rüyası haline gelmiş olan kilo alamama sorununu hepimiz biliyoruz. Bu kişiler genellikle başına buyruk veya kulaktan dolma bilgiler ile gün boyunca midelerine şekerli, yağlı, sağlıklı olmayan gıdalar ile doldurmaktalar. Bu şekilde beslendiklerinde ise sağlıksal bir çok problem ile karşılaşacaklarından habersizdirler. Bu yazıyı okuyorsanız eğer, sizde bu kişilerden biri olabilirsiniz. Korkmayın, her problemin bir çözümü olduğu gibi bunun da bir çözümü var. Hemde sağlığınızla oynamadan.

Öncelikle kilo almak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey günlük ihtiyaçları olan kaloriden daha fazla tüketim yapmak. Bu sayede kilo alımı gerçekleşecektir. Örneğin; günlük2000 kalori ihtiyacınız var. Siz günlük 2000 kalorinin üstüne abur cubur gıdalardan ziyade sağlıklı gıdalar ile çıkmalısınız. Kan şekerinizi aniden yükselten glisemik indeksi yüksek olan gıdalar ile bir süre tüketim yaptığınızda bu durum sizin sağlığınıza zarar verecektir. Tekrardan örnek vermek gerekirse beyaz pirinç yerine esmer pirinç, makarna yerine kepekli makarna, beyaz ekmek yerine tam tahıllı ekmek gibi. Bu tarzda ufak değişiklikler ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olarak kilo alımınıza da katkı sağlayacaksınız. Beslenmeleriniz yetersiz kalabilir. Yediğiniz öğünler ile ihtiyacınız olan kaloriye erişemeyebilirsiniz. Yine korkmanıza gerek yok. Bu durumda ise üretim amaçları tamamiyle yetersiz beslenme durumunda destek vermek olan sporcu gıdalarına başvurabiliriz. Karbonhidrat içerikli gainer ürünlerinin çoğunda çok fazla şeker, çok fazla yağ ve çok fazla kalitesiz karbonhidrat bulunmaktadır. Alacağınız ürünleri seçmeden önce mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere en iyi verimi alabileceğiniz, içeriği en kuvvetli ve hammadde kalitesi çok yüksek
olan Nutrich Mass Gainer 6000 gr ürününü tanıtacağım. Bu ürün fiyatıyla, performansıyla, tadıyla, hammaddesiyle piyasada kullanabileceğiniz en iyi gainer ürünlerinden biridir. Haydi hep birlikte Nutrich Mass Gainer 6000 gr ürününü tanıyalım.

İçerik
Nutrich Mass Gainer 6000 gr ürününün içeriğinde dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var. Bu da bu ürünün şeker ve tatlandırıcı içeriğidir. Ürünün 110 gr'ında yalnızca 16,5 gr şeker vardır.Bu durum ile diğer yüksek şeker içerikli gainerlar gibi göbekli ve yağlı olmayacağınız noktasına değinmek istedim. Ayrıca zararlı olup olmadığı hala tartışılan aspartam adındaki tatlandırıcı da  bu ürünün içeriğinde yoktur. Ürünün 110 gr'ında 94,25 gr karbonhidrat içeriği vardır. 1 porsiyonun toplam kalorisi ise 410,25kcal'dir. Ayrıca ürün 7,7 gr protein içeriğine de sahiptir. Bunların haricinde ise ürünün içeriğinde bolca vitamin ve mineral bulunmaktadır. Bu da daha az kas ağrıları ve krampları, daha hızlı kas onarımı, daha sağlıklı ve zinde bir vücut demek.

Tat
Ürün piyasaya sütlü çikolatalı aromasıyla giriş yaptı ve kullanıcıların beğenilerini topladı. Ürünün karışabilirliği çok iyi olduğundan dolayı hiç bir şekilde topaklanma gibi bir durumla karşılamıyorsunuz. Bu durum ile ürünün aromasını tam anlamıyla damaklarınızda hissedebiliyorsunuz. Su veya süt ile tüketilebilen gainerlar gibi bu ürünüde süt veya su ile tüketilebilir. İçeceğiniz sıvıya ürünü koyup bir kaç kez çalkalamanız yetecektir. 

Fiyat Performans
Sporcu gıdaları kullanıcılarının ürün tercih ederken en çok dikkat ettiği nokta ise ürünün fiyatına göre verimliliğinin yüksek olmasıdır. Bu üründe fiyat perfor

mans açısından şuanda piyasanın zirvesindeki ürünlerinden biridir. Kullanan kişilerden oldukça olumlu yorumlar gelmekte olduğunu sizlere rahatlıkla söyleyebilirim. Kilo almak isteyen kişilerin kullanabileceği ürünler arasından bu ürün nokta atışı diyebilirim.

Kullanımı
Az önce de bahsettiğim gibi ürün su veya süt ile rahatlıkla tüketilebilir. Diğer gainer ürünlerindeki gibi süt ile karıştırıldığında topak topak olmayacak hammadde kalitesine sahip bir üründür.
1 servisi 4 ölçek (110g) olan bu ürünü 350-600ml arası su veya süt ile karıştırarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ne zaman kullanacağınız konusuna gelecek olursak, bu ürünü antrenman öncesi veya 
sonrası, öğünlerden sonra veya öğün aralarında, uyanınca veya yatmadan önce kullanabilirsiniz.

Özet
Ürünün özetini geçecek olursak ürün hammadde kalitesi yüksek, ideal fiyata sahip, yüksek verimli, güzel aromalı ve karışabilirliği çok iyi bir üründür. Kilo almak isteyen sporcuların tercihi olması gereken bir üründür. Yüksek karbonhidrat ve düşük şeker oranıyla diğerlerinden farkını ortaya koymuş bir üründür. Bunun yanında seviyesini güzel aromasıyla, ideal fiyatıyla ve kaliteli hammaddesiyle daha da yükseğe çıkarmıştır. Ürüne genel olarak baktığımızda ürün her yönüyle kilo almak ve hacim kazanmak isteyenler için ideal bir ürün.

Üretici firmadan satın al : Nutrich mass gainer 6000 gram

20
74
admin
admin - 5 yıl önce
46419 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları