Powerlife 3lu set

Nutrich Prorich Whey Protein Kapsamlı Ürün İncelemesi

Nutrich Prorich Whey Protein içerisinde bulunan bileşik içerikleri, zengin mineraller, B6 vitamini, Aspartamdan arındırılmış bir protein tozu gıda takviyesidir. Bütün bunların tek tek vücudunuza ne gibi bir fayda sağlayacağı konusunda siz sporseverleri bilgilendirmek amacıyla bu yazımızı hazırladık. Özellikle spora yeni başlayan ve protein takviyesini neden alması gerektiğini henüz bilmeyen kullanıcılarımız için daha anlaşılır bir dil kullanmak istedik.

 

Kimler Nutrich Prorich Whey Protein Kullanmalı?

Bu ürün bir protein takviyesidir ve gainer özelliği bulunmamaktadır. Kilo almak isteyen kullanıcılarımız için Nutrich mass gainer gibi diğer kilo aldırıcı ürünlere yönelmelerini tavsiye ederiz. Ürünümüzün içerisinde karbonhidrat bileşimi ve şeker çok az miktarda bulunduğundan gainer özelliği göstermez.

Nutrich Prorich Whey Protein ürününün içerisinde bulunan yüksek miktar aminoasit (proteinin vücuttaki en küçük yapı birimi) miktarı her aşamada spor yapan kişilere yönelik belirttiğimiz günlük dozda sabah kahvaltıdan önce veya antremandan hemen sonra tüketildiği takdirde doğru sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

İçerisinde bulunan B6 vitamini, protein üretimine spor dünyasında oldukça katkısı olduğu bilinen bir vitamin çeşididir.

 

B6 Vitamininin Sporcu İçin Faydaları Nelerdir?

B6 vitamininin sadece sporcular için değil genel anlamda birçok özellikleri vardır. Bunları sıralayacak olursak;

 • Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve sizi kanser dâhil olmak üzere birçok hastalığa karşı korur.
 • Vücutta kırmızı kan hücrelerinin üretimini destekler. Kansızlık sorunu yaşayan ve bu sayede düşük enerjiye sahip olan kişilerde spor esnasında verimsizlik ve enerji düşüklüğü gibi sorunların önüne geçmede oldukça yardımcı olur.
 • Böbreklerinizi taş oluşumuna karşı korur.
 • Mide bulantısı sorununu önler. Spor yaparken mide bulantısı ve yanması yaşayan sporseverler için oldukça iyi bir çözümdür.
 • Kalbinizi ve damarlarınızı çeşitli hastalıklara karşı korur.
 • Seratonin adlı mutluluk hormonu olarak bilinen hormonunuzun vücutta salgılanmasına yardımcı olduğundan stres, uykusuzluk, öfke problemlerinizi yatıştırmanıza yardımcı olur. Bu özellikleri sayesinde çağımızın hastalığı depresyona karşı da tam bir savaşçıdır.

Aynı zamanda adet döneminde yaşanılan kas kramplarını hafiflettiğinden Nutrich Prorich Whey Protein kullanan kadın sporcularımız için regl döneminde spor yaparken yaşadıkları ağrı ve krampları gidereceği için antreman yapmayı kolaylaştırır. Regl döneminde yaşanılan stres sorunlarına da seratonin salgısını arttırma özelliği sayesinde iyi gelir.

 

Nutrich Prorich Whey Protein Yapısı ve İçeriği

Nutrich Prorich Whey Protein ayrıca köpürme ve homojen karışmama sorunları göz önüne alınarak mümkün olduğunca konsantre karışacak şekilde üretilmiştir. Ürünü kullanırken köpürme ve karışmama gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Tadı da siz sporseverlerin severek tüketebileceği şekilde çikolata aroması ile tatlandırılarak üretilmiştir. Bu özelliği bakımından çikolata sevenlerin kalbini kazanacağından emin olabilirsiniz.

İçerisinde sağlığa zararlı bir tatlandırıcı türü olan ve uzun süre kullanımlarda kansere yol açtığı konusunda birçok araştırma yürütülen aspartam maddesi bulunmaz. Aspartama alerjisi olan kullanıcılarımız da gönül rahatlığı ile Nutrich Prorich Whey Protein tüketerek istedikleri sonuç için kolayca antrenmanlarını yapabilirler.

Ürünün bir ölçeği yaklaşık olarak 33 gramdır ve bunun 23 gramı protein, 5 gramı karbonhidrat, 2,5 gramı şeker, 1 gramı yağ ve 1 gramı da doymuş yağdır.

Nutrich Prorich Whey Protein, 3500 gram olan kutularda satılır. Bir kutunun kampanyalı fiyatı 2019 yılı itibariyle 309 TL’dir (güncel fiyat için tıklayın). Nutrich, bir AloProtein markasıdır ve www.aloprotein.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Nutrich Prorich Whey Protein Günlük Tüketim Miktarı

Ürün günlük tüketeceğiniz porsiyon başına 2 gram kreatin monohidrat içerir. Vücudunuz tarafından üretilmeyen ancak besinler ile günlük olarak alınması gereken, eksikliğinde çeşitli sağlık problemlerinin görülebileceği esansiyel (temel) üç adet aminoasidin birleşmesinden meydana gelen ve sağlığınıza oldukça faydası olan BCAA bileşiği, günlük tükettiğiniz her porsiyon başına 6 gram şeklinde ürünün içeriğinde bulunmaktadır.

Avrupa kalite standartlarına uygun olarak oluşturulmuş ürün kas kütlesinde ciddi artış bekleyen kullanıcılara özel olarak üretilmiştir. Günlük almanız gereken protein miktarını karşılar. Bu özelliği bakımından kas kütle artışını kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre içerisinde gözle görülür şekilde değişim gerçekleşir.

Nutrich Prorich Whey Protein Tozunu Resmi Websitesinden Satın Almak İçin Tıklayın.

5
0
admin
admin - 3 yıl önce
2750 0 5
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları