Powerlife 3lu set

Oksana Grishina Sahalara Geri Döndü

Vücut geliştirme sporunun önemli isimlerinden birisi olan Oksana Grishina, 2017 yılında emekliye ayrılmıştı. Bu tarihte yapmış olduğu açıklama ile artık bu alanda yarışmayacağını belirtmiş ve emekli olmuştu. Ünlü isim tarafından alınan bu karar, hayranları tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanmıştı. Hatta bazı hayranları, bu kararı uygulamayacağını dahi iddia etmişti. Fakat Oksana Grishina, almış olduğu kararı uygulamış ve 2017 yılında emekli olmuştu. Fakat bir süre önce sosyal medya hesabından açıklama yapan Grishina, tekrardan mücadeleye başlayacağını duyurdu. Olympia’nın önemli isimlerinden olan Oksana’nın tekrardan buraya dönmesi, geniş yankı uyandırdı.

 

Oksana Grishina Kimdir?

Oksana Grishina, Fitness Olympia’da daha önce çok sayıda başarı elde etmişti. Özellikle dört defa burada zirvede yer alması, kendi içinde bir saltanat olarak yorumlanmıştı. Zirvedeyken emeklilik kararı alması, hayranları için adeta bir şok etkisi oluşturmuştu. Fakat geri dönüş kararı alması da aynı derece olumlu karşılandı. Oksana Grishina’nın Olympia 2020’de mücadele etmesine artık kesin gözüyle bakılıyor.

Grishina, NPC News Online üzerinden yaptığı açıklamalar ile bir kez daha insanların takdirini kazanmayı başardı. Yapmış olduğu açıklamalarda, kendisi için önemli olanın unvan kazanmak olmadığını belirtti. Kendisi için önemli olanın, hayranlarına güzel bir performans sergilemek ve onlara özel bir gösteri sunmak olduğunu ifade etti. Mr. Olympia için ise dünyanın en prestijli etkinliği açıklamasını yaptı. Ünlü ismin 2020’de bu etkinlik tekrardan Las Vegas’ta olmaktan mutluluk duyacağı, bilinen bir gerçektir. Bakalım dünyanın en iyileri arasındaki yerini yeniden alabilecek mi? İnsanlar, bu rekabeti büyük bir heyecanla bekliyor.

Bu Yazı da İlginizi Çekebilir: Fit Olmak İçin Bu 10 yiyeceği Tüketin

 

Oksana Grishina Kariyeri

Oksana Grishina, eski bir jimnastikçidir. Geçmişte yapmış olduğu bu spor sayesinde, ciddi bir esnekliğe sahip olduğu bilinir. Söz konusu durum sayesinde özel bir fiziğe de sahiptir. Olympia’dan emekli olduktan sonra Rusya doğumlu olan ünlü isim, farklı topluluklara katılmıştı. 2018 ve 2019 yıllarında Olympia Expos ve diğer fitness topluluklarında boy göstermiştir. Eski bir Olympia galibi olmasından dolayı 2020 yılında burada mücadele etmesinde herhangi bir sorun oluşmadı.

NPC News Online üzerinden verilen röportajda, Grishina’nın bu alandaki en yetenekli atletlerden birisi olduğundan bahsedildi. Olympia’nın oldukça zor bir alan olduğu ve diğer mücadelelerden çok daha farklı olduğundan bahsedildi. 2020 yılındaki mücadelenin ise çok daha çetin geçeceği vurgulandı. Bütün bu açıklamalar, Olympia’nın en önemli görevlilerinden birisi olan Dan Solomon tarafından yapıldı. Bu açıklamalardan sonra insanlar, mücadelenin başlayacağı zamanı adeta iple çekmektedir.

8
100
admin
admin - 3 yıl önce
1882 0 8
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları