Powerlife 3lu set

Optimum Gold Standard Whey Yorumları

Reklam Alanı
-Mükemmel bir ürün! Yabanmersini & Krema özellikle sütle karıştığında gerçekten mükemmel oluyor.Sütle çok kolay bir şekilde karışıyor,yoğun,aromalı ve oldukça tatmin edici.Denediğim diğer aromalara nazaran bunu tercih ederim!

-Optimum nutrition­markasına sahip biri olarak,bu berbat ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum.

-Yatmadan önce mükemmel bir aperatif! Düşük kalorili badem sütüyle puding içine koyuyorum! Tatlı ihtiyacımı oldukça tatmin ediyor ve asla aç uyanmıyorum!

-Optimum nutrition­proteinlerine geri dönüyorum,bu ürünü yatmadan önce denemek istedim,bir kaşık iyi değil,iki kaşık da puding gibi oluyor.(453 ml su veya sütle yaptığım karışımı bir defa içsem,patlayacak gibi oluyorum) Biraz daha incelmesi için dondurma ekleyerek kaşıkla yiyorum. Bir kaşık yeterli oluyor.Yatmadan önce kullanacağım ürünler için başka alternatifler arayacağım.

-Tadı ilaçlı muz gibi. Ayrıca çok karıştırınca içilemeyecek derecede baloncuklar oluşuyor. Çikolata tadını tavsiye ediyorum.

-Oldukça yoğun kıvamı var ancak iyice karıştırarak üstesinden geliyorum. Tadı da iyi.

-Kas korunması önemlidir ve bu ürün tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor. Bulk ya da cut diyeti uygulamıyorum ama kütle elde etmek için katı bir diyet uyguluyorum.Bu kazein çeşidi en lezzetli ve en etkili olanı.Yatmadan önce tüketilecek mükemmel bir ürün.

-Soğuk su ve dondurmayla karıştırıldığında çikolatalı milk shake gibi bir tadı oluyor .Kalıntı bırakmıyor,tadı oldukça iyi.Başka lezzetleri denemek için sabırsızlanıyorum.

-Eminim fayda konusunda beklentileri karşılıyor ancak ağzıma koyduğum en kötü şey olduğunu söyleyebilirim.Optimum Nutrition markası gibi çabuk hazırlanabilseydi gerçekten yüksek oy verecektim ama olmuyor.Suyla karıştırmayı denedim çünkü sütle yaptığımda çok yoğun bir kıvamı olmuştu.Daha iyi bir ürün bulana dek,bunu satın almaya devam edeceğim.

-Yatmadan önce alınabilecek mükemmel bir protein.İyi bi tat için sütle karıştırılmasını -tavsiye ederim,kıvamı da yoğun oluyor.

-Kötü değil , oldukça karışıyor.Kurabiye & Krema tadı güzel,zaman canımın istediği bile oluyor.Pro Jym’i beklerken kullanmaya devam edeceğim.

-Tadı iyi,sonuçlar harika ama zor karışıyor.

-Aslında bu ürünü kas yenilemesine yardımcı olması için aldım ama gece vakti acıkma problemimi dindirdiğini gördüm.Tadı iyi ama bu ürünü alacaksanız gerçekten yoğun olan kıvamına hazır olun.Karıştırmak için sadece blender kullanıyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.

-Sanırım şu “Yatmadan önce kullanma” fikrine kurban gittim.Kesinlikle yatmadan önce kullanmak zorunda değilsiniz ya da whey ile birlikte tüketme zorunluluğunuz yok,tadı ve kalitesi çok iyi.Sütle çikolata ya da vanilya karışımı güzel.Meyve suyu ile de iyi karışıyor.Yoğun kıvamdan hoşlananlar,karışım için kazein kullanabilirler.Herkese tavsiye ederim.

-İlk kez kazein kullandım.Yatmadan önce aldım ve kas iyileşmesine ne kadar yardımcı olduğunu fark ettim.Şimdi olduğu gibi titiz programımı uygulamaya devam ederken kullanacağım.

-Bu şeyi seviyorum! Yatmadan önce içiyorum ve uyumadan önceki favori tatlım olduğunu söyleyebilirim!

-1 ölçek-12 ml­suyla karıştırarak,yatmadan önce kullanıyorum. İyi karışıyor ama daha fazlasını beklerdim. İlk defa kullandım ama sanırım Optimum’un harika ürünlerini deneyeceğim.

-Bu ürünü beğendim,yatmadan önce kullanıyorum. Chocolate peanutbutter aroması iyi. 10-12 ml ölçek suyla kullanıyorum. İyi karışıyor ama genellikle fazladan su ekliyorum. Beni oldukça doyuruyor ve uyandığımda kendimi aç hissetmiyorum.

-Chocolate supreme gerçekten harika! Gün boyu canım istiyor! Gün içinde ve yatmadan önce kullanmak için ideal bir ürün!

-Yatmadan önce kullanırdım ve uyurken iyileşme ve yenilenmeye yardımcı oldu. Kazein yavaş sindiriliyor bu yüzden yatmadan önce alınırsa,metabolizma için ve kas geliştirmek için duyulan ihtiyaçları karşılamış oluyor Tadı iyi. Kazein biraz nişastamsı ve yoğun bir kıvama sahip. İyi ürün!

-Harika bir ürün. Yatmadan önce sütle bir kaşık alıyorum. Denediğim bütün aromalar iyiydi. Kas gelişimini sağlamak ve sürdürmek için ideal bir ürün.

-İçer içmez kıvamın yoğunlaştığını ve midenizde dolgunlaştığını hissedebilirsiniz. Benim için zor,böylesine kullanırken etkili olması gerektiğini umdum. Sadeleştirmem ve yeniden oylamam gerekli.Chocolate peanutbutter aroması beni baydı,ancak daha fazla sütlü ve daha soğuk olursa daha iyiydi! Bu ürünü genellikle yatmadan önce kullandım.

Ürünü 15 TL İndirimli Almak İçin    vgtvop15   indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Ürünü Satın Almak İçin Tıklayınız 

28
40
admin
admin - 6 yıl önce
30362 18 28
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları