Powerlife 3lu set

Optimum Micronized Creatine Powder Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Geleneksel kreatinden daha az tortulu.Protein tozu gibi süspansiyonlarla karıştığında daha çok işe yarıyor.Çabuk dibe çökmesini engelliyor gibi görünüyor.Çorba kaşığında 5 gram ölçü olsa da,ölçek kullanılmalı.İyi kaliteli,ucuz bir kreatin kaynağı.

-İyi tarafı: Bu ürünle birlikte daha çok ağırlık kaldırmaya başladım.Kapsüller kadar pahalı değil (P750 P1250 arası) Kötü tarafı: İyi karışmıyor.(İçebileceğimden emin olmak için tekrar dolduruyorum) Alt satır: Yükleme fazı yaptığınızdan emin olun (5 gün boyunca günde 4 öğün) Kreatin doygunluğunu sürdürün (11 hafta boyunca günde 1 porsiyon) Meyve suyu ya da benzer bir içecekle içmek,suyla içmekten daha kolay.

-Oldukça iyi karışıyor,özellikli bir tadı yok.Genellikle cryistal light paketleriyle karıştırıyorum ve tadını fark etmiyorum bile.

-Aromasız kreatin olması,tam da aradığım özellik.İyi çözünüyor ve iyi karışıyor.

-Kreatin harika,çok iyi sonuçlar alıyorum.Ölçekle kullanmanızı tavsiye ediyorum.Ürünü kullanan önemli sayıda insan 5 g kreatin tartacak ölçeğe sahiptir.Kreatin miktarını kesin olarak belirlemek için ölçek gereklidir.

-Aromasız kreatin olması gerçekten harika.Suyla karıştırıyorum.Bununla birlikte gerçekten etkili bir ürün.Ne zaman kreatin yüklemesi yapsam %5 ile %10 daha fazla ağırlık çalışması yapabiliyorum.Sağlam bir kreatin desteği isteyen herkese tavsiye ederim.

-Sahip olduğum ağırlık için yeterli bir lift oranına sahip olduğuma inanmak istiyorum.Bu ürün gerçekten iyi ve hızlı bir şekilde sonuç alıyorsunuz.Gün boyu ağırlık antrenmanında bana olağanüstü yardımcı oluyor.Ağır kaldırmayı seviyorum ve bu ürün hem yap yakmamı sağlıyor hem de kas gelişime etki ediyor.Herhangi bir içecekle hatta protein tozuyla bile çok iyi karışıyor.

-Neredeyse 10 gündür bu ürünü kullanıyorum . Tek büyük sorun karışma zorluğu ve dibe çökmesi,kenarlarda tortu bırakmasıBu çok rahatsız edici . Bu yüzden shaker’i iki kez doldurmak zorunda kaldım,hepsini içebilmek için.Belki başka bir ürün denerim.Artok ON ürünleri kullanmayacağım.

-Şimdiye kadar çok iyi , kolayca karışıyor ve kirecimsi bir tadı yok.Fiyatı da iyi.1 aydır kullanıyorum ve diğer ürünlerle kombine ettiğimde harika sonuçlar elde ediyorum.

Kreatin denediğim diğer ürünlere göre daha kolay çözünüyor.Suyla karıştığında tadı biraz hissediliyor ancak endişelenmeye gerek yok, sadece distile edilmiş su gibi geliyor tadı.Afiyet olsun.

-Porsiyonuna göre çok iyi bir fiyatı var.Bu ürünü günlük olarak kullanıyorum.Tadını alamıyorum ancak içinde granüle kalan parçalar konusunda uyarmalıyım.Proteinle karıştırmanızı tavsiye ederim,kolaylıkla daha yoğun bir kıvamda oluyor.Antrenman öncesi takviyelerle karıştırıyorum ama dibe çöküyor bu yüzden iyice karıştırmanız gerekli.Denemenizi öneririm.

-Ürün iyi çözülmüyor.Sıvı karışımda,tortulu kalıyor.Değerlendirme sadece kalitesi için olabilir.

-Kesinlikle sonuçlarını seviyorum . Antrenman öncesi takviyelerle almaya başladım ve bir hafta içinde fark edilir sonuçlar elde etmeye başladım.İyi bir fiyata sahip kaliteli bir kreatin takviyesi.

-Bu ürün harika! Sadece bir ay içinde 5 kilo aldım!

-Harika bir toz.Talimatlara uydum ve sadece 1 haftada sonuç elde ettim.Kesinlikle kuvvet artışı sağlıyor.Herkese tavsiye ederim.

-Aylardır kullanmaktayım.İhtiyacım olan ekstra kaloriyi sağlıyor.İstediğim sonuçları alıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.

-Bu ürüne 10 üzerinden 8 vermemin nedeni,berbat karışıyor olması.Kreatini yutmadığınızda dibe çöküyor.Keşke daha iyi çözünebilseydi.Bunun harici harika bir ürün.Şiddetle tavsiye ederim.Tekrar tekrar satın alacağım.Kesinlikle güvenebileceğiniz bir ürün.

-Şimdiye kadar memnunum.Söylenenlerin aksine tadı iyi ve güzel karışıyor.Ancak %100 çözünmüyor.

-Aroması olmaması güzel.Sporcu içeceğinde iyi karışmıyor ama protein tozunda iyi eriyor.Kullanabilirsiniz.

-Optimum markası yine harika bir ürün yaratmış.Ancak ben bugüne kadar ON Micronized Creatine Powder kadar kötü karışan başka bir ürün görmedim.Tebeşir tozu bile bundan daha iyi karışır.Karıştırınca bir saniye sonra dibe çöküyor ve kenarlarda kalıyor.En iyisi bir dikişte bitirin ve kenarda kalan tortuları temizleyene kadar tekrar tekrar doldurun.

29
100
admin
admin - 8 yıl önce
14638 0 29
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları