Powerlife 3lu set

Optimum Platinum Hydro Builder Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu şeyleri seviyorum , uzun zamandır kullanıyorum.İyi karışıyor,tadı güzel,protein ve amino asit yüklü.Antrenma sonrası kullanmak için oldukça ideal ve vücut geliştirmek için oldukça etkili.

-Bu ürünü seviyorum . Antrenman sonrası kullandığım 3-4 ürün içeriğini bir arada bulunduran harika bir takviye.Whey,kazein,kreatin,BCAA ve daha fazlası…Zaman ve para açısından tasarruf etmemi sağlıyor.Tadına 9 veriyorum ancak dürüst olmak gerekirse kötü tadına çok nadiren dikkat ettim.Ben takviye besini tadı için almıyorum.Benim için önemli olan sağladığı faydadır ve bu ürün de ihtiyacımı karşılıyor.

-Bu muhtemelen şimdiye kadar satın aldığım en iyi egzersiz sonrası besin takviyesi.Tadı harika,su veya sütle iyi karışıyor.

-Çoğunlukla ON ürünleri kullanıyorum,tadı harika ve işe yarıyor.Bu markayı değiştirmek için herhangi bir sebep göremiyorum.Bütün protein tozlarının sağladığı yararı tek başına sunar.İyi karışıyor,ardında herhangi bir tortu ve kalıntı bırakmıyor.Vanilla bean aroması favorim,biraz yapay gibi ama çok önemli değil.Uzun bir süre Gold Standard kullandım ve benim favori ürünümdü.Daha sonra arkadaş tavsiyesi ve çeşitli yorumlarla bu ürüne geçiş yaptım.Oldukça memnunum,harika bir protein kaynağı isteyen herkese tavsiye ederim.Birkaç dolar daha pahalı ama buna değdiğini söyleyebilirim.

-İyi derecede protein kaynağı ve tadı güzel.(Ekstradan çalkalamak gerekli) İçerdiği proteinler (whey,kazein,yumurta) yemek yerini de tutabiliyor.Ayrıca 5 g kreatin içeriğiyle,ilave kreatin almaya gerek kalmıyor.Bende işe yaradı.Hem yemek yerine hem de antrenman sonrası kullanıyorum.Tavsiye ediyorum.

-Kuvvetli çalışması sonrası ve pratik öğün olarak kullandığım takviye besini.İyileşme ve içerdiği kreatin miktarının antrenman kuvvetini artırması gibi etkileri var.Kazein dolayısıyla yoğun bir kıvamı var ama iyi karışıyor.Hydrowhey ile karşılaştırıldığında oldukça doyurucu bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

-Online satışla karşılaştırırsak,bu ürünü marketten biraz daha pahalıya aldım.Bir hafta içinde sonuçları almaya başladım.Toz iyi karışıyor ve geride kalıntı bırakmıyor.Bir sonraki antrenman için kendimi zinde hissediyorum.Bu şey harika ve diğer ürünlere göre daha fazla bir besin yüklemesi sağlıyor.Çilek aromalısını sipariş ettim ve çok heyecanlıyım.

-Öncelikle sadece vücut geliştirmek isteyenlerin değil,bunu sürdürmek isteyenlerin de ihtiyaç duyduğu proteinleri içeren bir ürün.Tadı olağanüstü, gerçekten çikolatalı shake gibi.Sıcak çikolata içiyormuşum gibi hissettim.Açıklaması zor ama tadı gerçekten harika.

-Denediğim en berbat tatlardan biriydi,bir daha asla içmem.Çok fazla sonuç da almadım,kimseye tavsiye etmiyorum.

-Birkaç gündür antrenman sonrası takviye besin olarak kullanıyorum ve satın aldığım için memnunum.Sonuçları hakkında şu anda yorum yapamam ama tadının söylendiği gibi harika olduğunu söyleyebilirim,süt eklediğinizde gerçekten çikolata shake lezzeti var.Şiddetle tavsiye ediyorum.

-Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi egzersiz sonrası besin takviyesi . Şu ana kadar birkaç farklı ürün kullandım ama bunun kadar hızlı sonuç vereni olmamıştı.İlk ayımda 2.5 kiloya yakın yalın bir kas ağırlığı elde ettim.Şiddetle tavsiye ediyorum.

-Bu harika. Egzersiz sonrası ihtiyacınız olan bütün besinleri sağlıyor.Ben kişisel olarak glutamin ve yulaf ezmesi ekliyorum ama bu isteğe bağlı.Tadı iyi ama kıvamı yoğun bu yüzden 10 onstan fazla süte veya suya ihtiyacınız olacak.Kesinlikle MÜKEMMEL!

-Artan ağırlık ve yoğunluğa rağmen,çok hızlı bir iyileşme süreci sağlıyor.Daha sıkı çalışmamı sağlıyor ve daha sık salonda olmama yardımcı oluyor. Rutinlerim değişiyor,böylece kısa ağrılı bir süreç sonrası çalışmaya dönebiliyorum,bir haftadan daha kısa sürede varyasyonlar içine girebiliyorum.Kesinlikle bu proteini kullanıyorum.

Reklam Alanı
-Tadı iyi ve besin değerleri ödediğiniz ekstra parayı karşılıyor.

-Kilosu kilosuna en iyi protein olduğunu düşünüyorum.Sadece iki haftalık kullanımla yeterli derecede protein elde ettiğimi gördüm.Kilo almak istemiyorsanız bu ürünü kullanmayın ama kuvvet elde etmek istiyorsanız kesinlikle kullanın.Tadından şikayet eden yorumları komik buluyorum.Ben bu ürünü lezzeti için değil,sağladığı yarar için kullanıyorum.

-Bu toz gerçekten çok çılgın! Dediği gibi sıkı bir antrenman sonrası çok faydalı ancak çilek aroması konusunda bir tavsiye; sütle karıştırın.Çünkü suyla karıştığında tadı çok tuhaf oluyor.

-Son 5 aydır antrenman sonrası kullanıyorum,tek sorun kıvamı.Ben genelde bu ürünleri soya sütüyle karıştırıp kullanıyorum ama kıvamı çok katı olmasın diye 8 oz su ekliyorum.Platinum Hydrowhey ve Gold Standard Casein ile birlikte karıştırarak kullanıyorum,ileride çok yarar sağlayacağını görüyorum.

27
0
admin
admin - 8 yıl önce
6305 0 27
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları