Powerlife 3lu set

Performans Artırıcı ve Synthol Suistimalinin En Uç Noktaları

Gittiğiniz her yerde aşırıya kaçan bazı insanları görüyorsunuzdur. Bu bazen inşaat alanında selfieler çekmek , trafiği birbirine katmak ya da sadece alnının ortasına kocaman bir halka yerleştirmek olabilir.

Fakat bir vücut geliştirmeciye göre, aşırıya kaçmak demek Ronnie kadar iri olmak demek ya da Andreas Munzer kadar şekilli olmak; her ikisi de riskleri ile geliyor, tıpkı Ronnie’nin ‘palumboizm’ i ve Munzer’in vücudunda hiç yağ kalmaması sonucu iflas eden organları gibi.

Ancak son yirmi yıldır, vücut geliştirme sahnelerinde ortaya çıkan aptalların sayısında ne yazık ki büyük bir artış görüyoruz.
‘zarif başarı’ statüsünde olanların hepsi. Halk onları vücut geliştirmeci olarak etiketliyor ama gerçekten demirden olan adamlar asla kendilerini synthol kullanıcıları olarak bilinen cüzzamlı kalabalıkla ortaklık kurmazlar.

İzin verin açıklayayım:

İlk Arnold’da 56 cm’lik kollar vardı ki bu 60’ların sonunda ‘aşırı’ olarak değerlendiriliyordu. Daha sonra Ronnie 61 cm ile ortaya çıktı ve canavar olarak gösterildi.  Ancak bu iki efsaneyi gölgede bırakan Gregg Valentino oldu, kendisi 71 cm’lik synthol kolları ile bilinmekte. ( ayrıca hala % 100 steroid olduğunu ve asla synthol almadığını iddia ediyor)

İnsan merak etmeden duramıyor neden bir insan kolunu kaybetme riskini almaya sürüklenir, ya da daha kötüsü ölüm riskini- sadece mükkemmel fiziğe ulaşmak için üstelik. Tüm bunların hepsi nam salmak için olabilir mi? Ya da belki gerçekten, gerçekten sadece 20 dolarlık ödül kazanmak istiyorlardır.

Ama benim dikkatimi çeken şey şu bu durum başlıca aşağıdaki 3 şeyden kaynaklanıyor olabilir: 

1. Genetik özellikleriniz çok kötüdür bu yüzden de 10 farklı türde steroidi aynı anda kullanmak zorunda kalıyorsunuz;

2. Bir alfa erkeği değilsiniz ve bunun farkındasınız. Bu yüzden de alfa erkeği olmanızı sağlayacak tek yol bütün türlerde güçlendirici kullanmaktır;

3.  Berbat bir yalancısınız; bu yüzden yağlı yumuşak kollarınızla etrafta dolaşıp herkese ne kadar kusursuz olduğunuzdan bahsediyorsunuzdur.

Bunu söylemekle birlikte, takıntılarını biraz aşırıya kaçıran insanlara bir göz atalım. Ve böylelikle madde suistimalinde doğrudan giriş yapalım diyorum. Oldukça eminim ki içlerindeki canavarı ilk beslemeye başadıklarında akıllarında olan şey ortaya çıkan sonuç değildi ama aptalca haltlar karıştırdığında ödemen gereken bedel de bu oluyor.
Yani sonuç olarak Gregg Valentino gibi adamlar bunun bedelini fazlasıyla ödedi eğer ödediği bedeli merak ediyorsanız bu videoya göz atın--> Syntholden Kolları Patlayan Adamın Hikayesi

24
60
admin
admin - 7 yıl önce
7205 0 24
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları