Powerlife 3lu set

Setlerde Tekrar Sayısı

Reklam Alanı
Soru: Ben set aralıkları hakkında sayısız tartışmalar duydum. Direnç eğitimi söz konusu olduğunda bundan emin değilim. Set aralıkları nasıl olmalı?

Spor salonuna gittiğinizde kapı saymayı bırakın. Set eğitimini takip etmek karışıklığa yol açar. Bu yüksek ve düşük set aralıkları hakkında mı yoksa başka bir yol var mı?

Ve böylelikle bu konu hakkında çokca tartışmalar duyarız. O yüzden bilim yoluyla ilerlemek gerçekten en iyisidir. Şimdi buna göz atalım; düşük setler toplanır, yüksek setler kesilir. Bunlar bir efsanedir. Bir dizi numara sizi kısıtlayabilir. Spor kazanacaktır. Önemli olan hedefe odaklanmaktır. Bu 3 ipucunu takip edin,

1.YOĞUN ÇALIŞIN:

Ne olursa olsun hedefiniz yüksek olsun. Basit gibi görünse de yoğun çalışma anlaşılması zor bir kavramdır. İster inanın ister inanmayın, bir sonraki seviyede insanlar eğitim almış değillerdir. Rahat alanlarınızdan çıkın ve zihinsel yaklaşımınızı değiştirin. Bu benim size basit bir meydan okuyuşumdur. Bileşik egzersizlerinizde 10-12 tekrar için ağırlıklarınızı kendiniz ayarlayın. Şimdi duraklamadan set aralıklarınızla ilgili kendinize bir rehber bulun.

NE OLURSA OLSUN KENDİNİZİ HEDEFİNİZE YÖNLENDİRİN. Genellikle 10-12 tekrar için 225 pounds ekleyin. Cesur bir hedef belirleyin ve 75 tekrar­yapın. Büyük olasılıkla hedefe ulaşmak için duraklasanızda zihniyetinizle kalıcılığı yakalayın. 10 seti çok rahat yapabilirsiniz. Mümkün olduğunca çabuk hedefe ulaşmak istiyorsanız set sayınızı artırın. Bu yüzden mümkün olduğunca duraklamayın. Yapmak için kendinizi motive edin, işe yarayacaktır!

2.KASLARINIZA ODAKLANIN VE SETLERİNİZİ YIKMAYIN:

Kas dokusunu değil tekrar sayısını hedef alın. Tek yolu daha fazla kas yapısını yıkmak olacaktır. Hacim, hız ve direnç arasındaki eğitimi kendinize alternatif edinin.

3.BAŞARISIZLIĞI İTİN:

Son olarak her egzersiz mutlaka bir başarısızlık içerir. Çalışmak kas dokunuzun yoğunluğunu artırır.Beslenme ve takviyelerle olumlu sonuçlar alacaksınız.

Kaynak: Bodybuilding.com

20
20
admin
admin - 8 yıl önce
9589 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları