Powerlife 3lu set

Spor Salonunda Başarınızı Çalan 5 Hırsız Tipi

Reklam Alanı
Hepimiz belli bir amaç doğrultusunda spor salonuna gidiyoruz. Bir çoğumuz yağ oranını azaltırken aynı zamanda kas kütlesini arttırmak ve etkileyici bir fiziğe sahip olmak için uzun süre emek veriyor.

Olay şu ki spor salonundaki herkes aynı amaç ve teşvik için orada değil. Sadece oradalar işte. Çevrenize bire göz atın. Onları farkettiniz mi?

Şimdi , sizi kıymetli hedefinizden ayıran ve başarınıza engel olacak bu tip insanlara bir bakalım.

1. Anlamsız Sorular Soran Yaşlı İnsanlar

Geçen gün ben sporuma yoğunlaşmışken yaşlı bir beyefendi geldi- Bana şunun bunun hakkında sorular sordu ve kolların nasıl böyle iri olmuş gibisinden cümleler kurarak sohbete ve sorularına devam etti. Sorgulama tam 10 dakika sürdü. Kollarım soğudu ve kaslarım söndü. Egzersizimi hızlandırmak yerine ısınmak için tekrar ağırlık çalışmam gerekti. Şikayet ediyor değilim.

Varmaya çalıştığım şey şu, yaşlı insanlar siz bir işin tam ortasındayken anlamsız sorular sormaya bayılırlar. ‘Hayır, seçimlerle ilgilenmiyorum. O oyunu oynamıyorum. Hayır senin bağırsak problemlerini veya diz ağrılarını bilmek istemiyorum.(en azından spor salonunda)’. Bunlara ek olarak da iki yaşlı adam konuşmaya başladığında olay bitmiştir. Kesinlikle yanlarına yaklaşmayın.

2. Çok Fazla Konuşan Çocuk

Neden, böyle insanlar var ki? Sadece evde kalıp internette veya telefonda konuşsanız olmaz mı?  Gerçekten spor salonuna gelip ağırlık kadırıyor ve bundan zevk alıyormuş gibi davranmak zorunda mısınız? Salona girdiğimde aralıksız olarak sohbet edenleri görmek beni gerçekten üzüyor. Yani sporu bitirip vitamin barda veya dışarda istediğin kadar konuşabilirsin. Ama ağırlıkların başında sohbet etmek neyin nesi?

3. 4-5 veya Daha Fazla Kişden Oluşan Gruplarla Çalışan Kişiler

Bu tipleri genellikle bir bench etrafında toplanmış şekilde, crossoverlarda, bacak geliştirme aletleri başında bulabilirsiniz. Bu adamlar oradayken başkaları asla o aleti kullanamazlar. Neden? Çünkü setlerini tamamlamaları sonsuza dek sürebilir.

Hadi diyelim ki her biri 4 set yapıyor. 20 set eder. Setler arasında dinlenme ve amaçsızca konuşmaları her bir sete fazladan 5 dakika ekler. Eminim hesaplamayı siz yapabilmişsinizdir.

4. Çalışmaya Dahil Olmak İsteyen Tek Adam

Bu adamı gördünüz mü? Her spor salonunda bunlardan bir tane vardır. Ansızın yaklaşır ve "bende çalışabilir miyim?" ya da "birlikte çalışabilir miyiz?" diye sorar. Buraya kadar sorun yok ama asıl olay buradan sonra başlıyor. Teklifi kabul ettikten sonra sanki oraya önce kendisi gelmiş gibi davranacaktır. Dahil olabilirsin dediğim zaman makine veya aletlerde benden önce senin hakkın var demek istememiştim. Şimdi de bu adamın uzun süren hareketlerini bitirmesini beklerken kasların soğudu, çünkü kullandığın ekipman her ne ise elinden aldılar değil mi?

5. Aynı Anda 2-3 Alet Birden Kullananlar

Şimdi buraya dikkat.Bu adamı size şu şekilde hatırlatacağım. Bu adamlar siz alete veya ağırlığa yaklaştığınız anda birden ortaya çıkar ve "orada ben çalışıyordum" derler. Onu başka bir egzersiz yaparken gördüğünüz için aleti boş sandığınızı söylemeniz yeterli olmaz. Muhtemelen o süperset yapıyordur ve aynı anda bunları kullandığını iddaa edecektir.

23
100
admin
admin - 6 yıl önce
11876 0 23
BENZER İÇERİKLER.
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları