Powerlife 3lu set

Spor Salonunda Üstünlük Kurmanın 10 Yolu

Reklam Alanı
Hiç spor salonuna girip de ortamdaki havanın orayı terk ettiğini hissettiniz mi? Bakışlarınızın kenarından  herkesin size göz diktiğini farkettiniz mi? Makine ve aletlerin sihirli bir şekilde onlara doğru yürüdüğünüzde müsait olduğunu farkettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise bu sayfayı kapatın çünkü bu yazının size hiçbir faydası olamaz. Siz çoktan spor salonunda üstünlük kurmuşsunuz. Eğer cevabınız hayır ise yazıdaki tavsiyeleri dinleyin.

1.Uygun Zamanda İstenmeyen Nasihat Sunmak

Eğer spor salonunda bir şeyleri sizden farklı şekilde ve yanlış yapan birini farkederseniz, salonun alfası olarak onları bilgilendirmek sizin sorumluluğunuzdur. Eğer öğüdünüz doğru ise size saygı duyacak ve sizi bir nimet gibi sahipleneceklerdir. Eğer öğüdünüz yanlış ise, daha fazla büyüyemez ve siz üstünlüğü sürdürürsünüz. İstenmeden verilen nasihat çift taraflı kazançtır. İnsanlar bunu bu yüzden yaparlar. Şimdi sende aydınlanma sırasına katılabilirsin.

2.Karışıklık Yaratmak

Birden çok karıştırıcı, fazladan havlu, eksrta kulaklık... getirebildiğiniz kadar çok şey getirin çünkü bunlar bölgenizi işaretlemeye yarar. Eğer birisi gelip eşyalarınızı olduğu yerden kaldırmak isterse, sadece boğazınızı temizleyip gözlerinizi dikin. Eğer onları bie şekilde etkilemezse, hala yapacak işleriniz var.

3.Herkesten Daha Büyük Ol

Eğer bunun için bir açıklamaya ihtiyaç duyuyorsanır o zaman durum umutsuz. Belki crossfit denemek istersiniz. 

4.Patronla Arkadaşlıklar Kurun

Yada en azından patronun ilk adını öğrenin. Bu şekilde diğer salon üyeleriyle sohbet ederken ondan ismiyle bahsedebilirsiniz. Onlar ‘Rick kim ki?’ diye sorduğunda, böbürlenerek gülümser ve onun salonun sahibi olan adam olduğunu açıklarsınız, sanki Rick ile yıllardır arkadaşmışsınız gibi. Salonda yapılan değişikliklere dikkat çekin ve ‘ Güzel Sanırım Rick sonunda şu eski makineden kurtulmaya karar verip yenisiyle değiştirmiş’ diyebilirsiniz. Bu olay biraz Game of Thrones tarzı ve eğer o demir tahta oturmak istiyorsanız politik olmanız gerek.

5.Kilonuzu Mümkün Olduğunca Sert Düşürün

Kaç tekrar yaptığınızın bir önemi yok, her zaman en önemli tekrar son yaptığınızdır ve son tekrar ağırlığınızı yere vurur. Bu durum eğer seni izleyememişlerse herkesin ne kadar ağır taşıyabildiğini farketmesini sağlar. 14 kiloluk dambılın yere düşerken çıkardığı çınlama kesinlikle 36 kiloluktan daha farklıdır etrafındaki herkesin bu farkı bilmelerini sağla.

6.Setin Sonuna Kadar Ses Çıkarmayın

Eğer setin ortasında homurdanmaya başlarsanız, dışarıdan zorlanıyormuşsunuz gibi görünür. Ne kadar ağırlık taşıdığınızın bir önemi yoktur, zorlanmamalısınız, eğer zorlanıyorsanız bile kesinlikle kimseye farkettirmemelisiniz. Ama son 1-2 tekrara geldiğinizde gerçekten zorlandığınızı ama yinede o ağırlığı parçalayacak kadar güçlü olduğunuzu anlatan kükreyişlerinizi yapabilirsiniz.

7.Büyük Su Şişeleri Kullanın

Büyük su şişeleri kullanın, çünkü sanki bir maraton koşucusu gibi küçücük bir şişeyle etrafta dolaşmaktan daha zayıf gösterici bir şey yoktur. Bir yudum alacağınız zaman o sadece bir yudum olmasın. Yudumlar çocuklar içindir. O koca şişeyi havaya kaldırın ve gerçek bir erkek gibi kökleyin.

 
20
74
admin
admin - 6 yıl önce
12969 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları