Powerlife 3lu set

Universal Animal Cuts Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Mükemmel bir yağ yakıcı,ilk fıçıdayım ve sonuçları fark etmeye başladım,şimdi daha belirgin kaslarım var.

-Cutting fazı için oldukça ideal.Bu ürünle birlikte fark edilir şekilde su kaybedeceksiniz.Kahve yerine geçecek mükemmel bir ürün,sabahları sizi uyandıracak.Bende sinirlilik gibi herhangi şikayet yaratmadı.İleride daha fazla satın alacağım.

-Mükemmel ve şaşırtıcı sonuçlar sunan bir ürün.İlk 3 haftalık döngüyü tamamladım ve 10 lbs verdim…Bunun 7 lbs’si tamamen yağ idi ve yağ oranında %2.5’lik düşüş sağladı.Bu kadar kısa sürede böylesine sonuçlar alacağımı beklemiyordum.Universal markasını seviyorum,yüksek hap miktarına rağmen buna değiyor.Haplar küçük ve yutabiliyorum.

-Son birkaç yıldır çok çeşitli yağ yakıcı ürün denedim ve bu kesinlikle işe yarıyor.Vaskülariteyi artırdı ve yağ oranında azalma oldu.Özellikle karın bölgemde 10 mm’lik incelme oldu! Elbette akıllı bir diyet uygulamazsanız,sonuç elde etmeniz olası değil.Bu takviye ürünü almadığınızda kaloriyi düşük ve proteini yüksek tutmanız halinde,önemli bir oranda yağ yakmaya başlayacaksınız.

-Sadece birkaç ay arayla , ikinci tam döngüyü tamamladım. Vaskülarite (damarlanma) kazandım ve 6 kilo verdim.Çok iyi bir şirketten çok iyi bir ürün.

-AT KADAR büyük hapları küçülttüler ve sanırım formülünü de değiştirdiler.Kesinlikle iyi bir ürün değil! Herhangi bir değişiklik hissetmedim.Bu ürünü bir daha satın almayacağım.

-Animal Cuts ile iki döngü geçirdim.İlk döngüde inanılmaz gelişmeler elde ettim.Vücudum müthiş bir şekilde forma girdi ve çok etkilendim.Bir hafta ara verip ikinci döngüye geçtim ama bu sefer bir değişiklik olmadı.Bu yüzden tavsiyem iki hafta ya da 1 ay ara verin.Sonra ikinci döngüye geçin.

-Mükemmel bir ürün! Uzun bir süre kilo vermek için uğraşıyordum ve veremiyordum.Bir dönem kullanmak için bu ürünü denemeye karar verdim.İdrar söktürücü ile birlikte kullandım çünkü tartıda yağ kaybı görmek istiyordum,su ağırlığı değil.Günde 14 hap alıyordum ama benim için sorun değildi.

-Bana enerji verdiğini söyleyemem ama kesinlikle iştahımı kontrol altına aldığını ve terlettiğini söyleyebilirim.Bazen ağzımda tuzlu bir tat bırakıyordu.3 haftalık süreçte yaklaşık 4 kilo verdim.Sonuçlardan oldukça memnunum ve bir daha kullanmayı düşünüyorum.

%100 ORIJINAL ÜRÜN GARANTİSİYLE UNIVERSAL ANIMAL CUTS SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

38
92
admin
admin - 6 yıl önce
34327 0 38
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları