Powerlife 3lu set

Universal Animal Pak Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Çok iyi bir ürün,yoğun antrenmanlarla ve gün içindeki antrenmanlarla kullanılan,vitamin dolu bir besin desteği.Tek sorun fazla miktarda hap sayısı ve hapların büyüklüğü! Genel olarak iyi bir ürün ve kullanmaya devam edeceğim.

-Bu ürünü kullanmaya başladığımda,clean out sürecindeydim ve kreatin eksikliği nedeniyle kütle kaybı yaşamaya başlamıştım.Bu ürünü kullanmaya başladıktan 2 gün sonra ön kollarımda sıkılaşma hissettim.

-Core bölgem sağlamlaşmaya başlamıştı ve olumlu sonuçları devam ettirerek harika görünüyordum.Bu ürün damarlarımda genişleme sağlamıştı ve bu yüzden aldığım sonuçlardan şüphem yoktu.Günde 2 tane aldığımda vücudumun daha iyi tepki verdiğini gördüm ancak bir tane kullandığımda da gayet iyi hissettim.

-Karışık duygular hissediyorum.İyi derecede vitamin ve besin desteği sağlıyor ama hepsini bir kerede almamız öneriliyor.Vücudumun bütün potansiyelini kullanamadığını hissettim.Multi desteğe geçtiğimden beri idrarım daha az atık vitamin içeriyor.

-Universal besin takviyesi her antrenman çeşidinde ihtiyaç duyulan geleneksel bir ürün! Animal Pak kesinlikle en iyisi!

Birkaç ay önce multivitamin olarak kullanmaya başladım.Pahalı fiyatı ve fazla kullanım miktarına rağmen,ihtiyaç duyulan vitamin ve bcaa’ları kesinlikle sağlıyor.Kullandığım 30 gün boyunca kendimi enerjik hissettim ama bu belki de sadece benim için geçerliydi.Antrenman yapmak zorunda olan olmayan herkese bir an önce bu 1000s takviyeyi kullanmalarını öneriyorum.30 yıllık bir ürün,işe yarayıp yaramadığını zaten gösterir.

-Daha önce aldığım vitaminlerle karşılaştırdığımda kesinlikle olumlu sonuçlar verdiğini söyleyebilirim.İdrarınız normal renkte oluyor ama sabahları kullandığımda daha sık tuvalete çıkıyorum.Ancak bu olumsuz bir taraf değil.Tek sorun hapların miktarı ancak sonuçlara bakınca önemli değil.

-Öncelikle , bu ürün tek başına kas geliştirmiyor,insanlar bu konuda yanılmış olmalı.Animal Pak kullandığım tek multivitamin.Youtube’da araştırma yaptığınızda muhtemelen Hodge’s twins videosunu göreceksiniz.Onlar yanıltılmış olanlardır.Vücutçu ve powerlifter sporcuları için başarı anahtarı beslenmedir.Katı bir diyet uygulasanız da,vücudunuz anabolik bir hale gelmek için daha fazla besine ihtiyaç duyabilir.

-Bu nedenle,anabolik durumda kalmak için yeterli besin desteği ve multivitamin almanız gereklidir.Bu açıdan bakıldığında,ürün işini yapıyor.Animal Pak sayesinde kas geliştirdiğimi söyleyebilirim.Ağır antrenman yapanların bağışıklık sistemi zayıf olur.Antrenmanı es geçmemek ve hasta olmamak için vitamin desteğinizi ihmal etmemeniz gerekli,bunun için de en iyi ürünün Universal Animal Pak olduğunu söyleyebilirim.(Geçmişte daha ucuz ürünler kullandım,bu yüzden bu ürünün muhteşemliğini birkaç hafta sonra anladım.)

%100 ORIJINAL ÜRÜN GARANTİSİYLE ANIMAL PAK SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

33
100
admin
admin - 7 yıl önce
17750 0 33
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları