Powerlife 3lu set

Universal Beef Aminos Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Biliyor musunuz,aminoyu hiç tablet şeklinde almadım ve hapların büyüklüğünü düşününce gün içinde ihtiyacımı karşılayıp karşılayamayacağı konusunda şüphelerim vardı.Ancak hapları yutmaya alışıyorsunuz ve takviye sağlandıkça problem kalmıyor.Yemek başına 2 porsiyon alıyorum ve umarım yağsız kitlemi korumamda bana yardımcı olmuştur.Fiyatı da harika!

-Amino asit profilimde artış yaratacağını düşündüm ama fark edilir bir yükselme için çok küçüktü.İşe yarıyor,ucuz olduğunu da düşünürsek söyleyecek fazla bir şey yok.

-Favori ürünüm,3 aydır kullanıyorum ve kısayoldan hacim kazanmamı sağladı.Salınımı yavaş bu yüzden gün boyu ihtiyaç duyduğum amino asit oranını sağladı.Tabletler biraz büyük ama yutması zor değil,fiyatı harika ve genel olarak harika bir markanın harika bir ürünü diyebilirim!

-Karın bölgemde ağrı vardı ve o gece beslenmeme ve kendime dikkat etmedim.Bunlardan yemekle birlikte 3 tane aldım ve ertesi gün ağrım yoktu.Kısacası bu ürün kas geliştirme ve iyileştirme konusunda yardımcı oluyor.

-Harika bir ürün.24 saat içinde kas iyileştirmesine yardımcı olması için 3-4 defa alıyorum.Her gün salona giden vücutçulara tavsiye ederim! Harika bir antrenman içi takviye ürünü.Universal yıllardır bu işin içinde ve ne yapılması gerektiğini biliyor.10 üzerinden 10!

-Bu ürün, temelde bir gıda.B vitamini vb vitaminler içeren bir protein takviyesi.Şimdiye kadar problem yok,iyi sindiriliyor.Oldukça büyük ama midemi rahatsız etmiyor.İyi ürün.

-Bu ürün harika bir amino takviyesi.Protein için daha çok tavuk/balık tüketen kişilere tavsiye ederim.Tam bir protein/amino desteği sağlayacaktır.Benim için Universal’in çıkarmış olduğu Uni-Liver çeşidinden daha yumuşak gözüküyor.Uygun fiyatını da düşününce bulk diyeti yapanlar için,temiz bir protein desteği almak adına harika bir ürün.

-Bu üründen çok kez denedim ve işe yarıyor.Günde en az 12-15 kez kullandım ve kuvvet konusunda önemli artış oldu.Günde 30-40 tane kullanan insanlar duyuyorum,umarım boğulmazlar.Yutma konusunda bir sıkıntı yaşamadım ama bu tabletler gerçekten büyük.Bunun dışında ekstra amino sağlayan bulunmaz bir nimet!

26
100
admin
admin - 8 yıl önce
12477 0 26
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları