Powerlife 3lu set

Universal Casein Pro Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Yutmak için çaba sarf ettim.Ayrıca çikolata tadını da umursamadım…Tortuluydu.Gece geç vakitte açlık problemleri…Kaliteli ürünler yapıyorlar…Ancak ben kesinlikle tadı daha iyi olan kazeinler denedim.Herkesin damak zevki başka olabilir.

-Aldığım en iyi kazein! Bence insanlar kıvamı yüzünden sevmiyorlar ancak biraz daha fazla su ya da badem sütü ekleyince muhteşem oluyor!

-Bence insanların dediği kadar kötü değil.Tadı konusunda çok fazla beklenti içine giriyorlar.Soya sütü ile gerçekten iyi çözünüyor ve tadı güzel oluyor.Kireçli gibi görünebilir çünkü insanlar sadece su ile karıştırıyorlar.Süt ya da benzeri bir şey kullanın.Harika olacak.

-Ben antrenmandan sonra ve yatmadan önce bu ürünü kullanıyorum.İşten sonra gece 1.30’da salona gidiyorum,45 dakika ağırlık ve 30 dakika kardiyo yapıyorum.Ardından eve gidiyorum ve Casein Pro içiyorum.3 haftadır kullanıyorum ve ciddi bir fark tespit ettim.Dayanıklılığım arttı ve 3 haftada 20 lbs verdim.Bu benim kilo verme hedefimdi,şimdi sırada kas geliştirme var.Bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.Herkese tavsiye ederim.

-Tadı arzulanandan fazlasını bırakıyor ve suyla karıştırıldığında kireçli görünüyor.Ancak bizler bebek değiliz,bizim için ürünün faydası daha önemli,bu yüzden için gitsin! Korkunç tadına rağmen gerçekten harika sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

-Birkaç farklı kazein ürünü denedim ama bundan sonra başka bir ürün kullanmam.Hersheys Çikolata gibi kokuyor ve onun kadar iyi.Yeterli su eklemezseniz biraz koyu kıvamda olabiliyor ancak asla Optimum gibi kireçli veya tortulu değil.Universal harika bir iş çıkarmış!

-Bu ürünün kesinlikle korkunç olduğunu söylemeliyim.Kireçli,yapay ve hatta muzla karışınca bile berbat bir tadı var.Kokusu aldatıcı! Bu ürünü satın almam.

-Aman Tanrım.Kullanılmamış fıçıları çöpe atmakla uğraşıyorum.Bu şey tiksindirici derecede kötü,içmekte zorlanıyorum.Bu ürüne yüksek puan veren kişi ya Universal’da çalışıyordur ya da çatlaktır.Kendiniz deneyin ve görün,Ben uyarımı yaptım.

-İyi çözünüyor ancak diğer ürünlere göre protein gramına düşen kalori/yağ/şeker oranı çok daha fazla.Tadı iyi.

-Tat : Kötünün iyisi ancak lezzetli olduğunu söyleyemem.Ancak gerekli faydaları sağlıyorsa tadı kimin umurunda? 10 üzerinden 8 veriyorum. Genel olarak: Bu şey işe yarıyor.Yatmadan önce alıyorum ve ağrılarım normale göre daha hızlı geçiyor.Öldürücü bir antrenman sonrasında bile ağrı hissetmiyorum.Gün içinde kesinlikle yeterli derecede protein almanız gerekli ve bu ürün bunu sağlıyor.Bence whey proteinden daha etkili.10 üzerinden 10.

15
0
admin
admin - 8 yıl önce
3849 0 15
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları