Powerlife 3lu set

Universal Creatine Powder Kullananların Yorumları

-Şimdiye kadar iyi.Güzel karışıyor.Geçmişte kreatinden kaynaklanan baş ağrılarım vardı ama şimdi yeterince suyla bunu önlüyorum.

-Aromasız,iyi karışıyor ve kreatin monohidrat işe yaradığı bilimsel olarak kanıtlanmış tek kreatin.Başka ne isteyeyim ki?

-Piyasadaki en iyi kreatin takviyesi ve bence antrenman maksimumu 15-20 lbs daha artıyor.Yorgunluk minimal derecede antrenman öncesi veya sonrası BCAA ile iyi kombine oluyor.

-Bu ürün işe yarıyor.Creapure piyasadaki en iyi saf kreatin.Çok iyi karışmıyor,kalıntı bırakıyor ancak harika bir fiyatı var,harika bir ürün.

-En büyük boyunu alın.Ben içine her şeyi koyuyorum: Whey,Bcaa,C4 (sadece 2.5g) yulaf ezmesi,çırpılmış yumurta…Günde sadece 2.5-5 g kullanıyorum ve en büyük konteyner bana 8 ay yetti.Hala yarım konteynerim daha var!

-Bu ürün antrenman sonrası kullandığım takviye besinle iyi karışıyor,inanılmaz besin değeri var ve tadı yok.Bunu crystal light tea,kızılcık suyu,protein ve badem sütü ile karıştırdım ve neredeyse hiç fark etmedim.12 haftadır bu ürünü kullanarak çalışıyorum,antrenman ya da diyete mi bağlı bilmiyorum ama kas gelişimde ilerleme kaydettim.Ne olursa olsun bu ürün bana olumsuz bir etki yapmadı.

-Fiyatı harika bir ürün.Yükleme fazına gerek yok,sadece günde 5 g yeterli.Midede oldukça yumuşak,etkileri hafif ama tutarlı bir dozla fark edilir bir hale geliyor.Bu kreatini sütle karıştırıp,antrenmanın hemen sonrasında kullanmayı seviyorum.Kretaini aromasız seviyorum çünkü içine yulaf ezmesi,protein ve meyve suyu gibi besinler ekleyebiliyorum.İhtiyaçlara uyuyor.

-Bu kreatin bende işe yarıyor ve en iyi şey; şişkinlik hissetmiyorum! Aromasız olması çok iyi çünkü antrenman öncesi kullandığım takviyelerin içine ekleyebiliyorum.10 puan vermememin nedeni,iyi çözünemiyor olması.Ne zaman kullansam shaker şişesinin dibinde tortular kaldı.Ancak faydaları kesinlikle tartışmasız! Pahalı ve abartılmış ürünlere para ödemektense,bunun gibi ucuz,aromasız ve etkili ürünleri tercih ederim.

­

20
100
admin
admin - 8 yıl önce
5190 0 20
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları