Powerlife 3lu set

Vpx Syngex Protein Kullananların Yorumları

Reklam Alanı
-Bu ürünü aldım,oldukça lezzetli.Vanilya aromasını kullandım ve gerçekten harika ve çok saftı.Vanilyalı dondurma veya atıştırmalık gibi bir tadı var.Çoğu vanilya aromasında olduğu gibi karamel tadı yok.Ayrıca VPX taurin/glisin ortaya çıkararak bu proteini daha cazip bir hale getiriyor.87 porsiyon 45 dolara geliyor,sanırım bu kadar uygun başka bir ürün yok.BB.com kesinlikle bu ürünü stoklamalı!

-Bu yeniden sürüm çok iyi bir protein tozu ve oldukça değerli.2-3 WPC80 bazlı ürün (ayrıca izolat içerikli) bende GI sorunlarına yol açmadı.Çikolata tadı oldukça zengin ve yumuşak tadı tek başına kullanıldığında ya da tatlılar,yemekler içinde kullanıldığında mükemmel oluyor.Şiddetle tavsiye ederim.

-2 ay kullandım ve diğer markalara göre daha fazla porsiyon sayısı içeriyor.Vanilya şu ana kadar kullandığım en lezzetli protein ürünü.Ağırlığımı korudum ve squat,leg press ve shrug çalışmalarımda artış oldu.Bu üründen oldukça memnunum!

-İnanılmaz bir Whey Protein ! Spor salonundan sonra ya da atıştırmalık olarak kullanın.Ben protein keklerim içinde kullanıyorum.

-Syngexen benim proteini en lezzetli şekilde almamı sağlayan markadır! Suyla birlikte alabilir ya da pişirdiğiniz yemeklerde kullanabilirsiniz.

-Bu ürün şu anda benim en sevdiğim protein tozlarından biridir . Onlarla proteinli krep yapmak istiyorum .

-Çikolata hayranıyım ama bu keyifli bir durum değil! Sevdiğiniz bir içecekle karıştırdığınızda gerçekten çikolatalı milkshake tadı veriyor! Vücut hacmi kazanmak ve kaslarınızı beslemek için kesinlikle tavsiye ediyorum.

-Denediğim en lezzetli whey proteini ürünlerinden biri! Harika karışıyor! Cookies & Cream aroması beni resmen şımartıyor!

-Harika tadı var,karbonhidrat oranı yüksek değil ve temiz bir protein kaynağı! Aynı zamanda mükemmel proteinli krepler demek!

-Uygun fiyatlı,tadı oldukça iyi ve düşük kalorili.Dymatize markasının bazı ürünleriyle karşılaştırılabilir.Tadı çok ağır değil ve günde 3 porsiyon tüketmeme rağmen herhang bir mide rahatsızlığı yaşamadım.Sıkı bir antrenmanla kuvvetimi yeniden kazanmamı ve kas geliştirmemi sağladı.

-2 haftadır kullanıyorum ve çok etkilendim! Tadı harika! Bench kapasitem 7.5 lbs’ye çıktı ve neredeyse hiç ağrı duymadım.Muhtemelen kullandığım en iyi ürün ve parasını hak ediyor.

11
0
admin
admin - 8 yıl önce
4350 14 11
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları