Powerlife 3lu set

Vücut Geliştirmede Beslenme

Reklam Alanı
Maksimum Kas Gelişimi İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

Ne yerseniz yiyin, hep daha iyisini isteyeceksiniz. Böylelikle de kas gelişimi için nasıl beslenmeniz gerektiği konusunda kendinize rehberlik yapmayı öğrenmiş olacaksınız.

Bunu okuyorsunuz çünkü bir cevap istiyorsunuz. Gerçek kilonuz hakkındaki son sözü söyleyen “sırrı” bilmek istiyorsunuz. Şimdi kulağınızı iyi açın, çünkü bunu sadece bir kez söyleyeceğim. Burada hiçbir sır yok. Kemiklerinizi etle kaplayacak olan sihirli haplar da yok.

Hayatta sahip olunmaya değer her şey gibi, bu da eskiye bağlılık, sıkı çalışma ve özveri gerektirir. Evet, bunu duymayı beklemediğinizi biliyorum, ama gerçek bu. Bu yüzden eğer standart bir cevap arıyorsanız , ya bir kas dergisi alın ya da bir ilanın ekini okuyun. Ama eğer bu saçmalıklardan yorulduysanız ve direkt gerçekleri istiyorsanız sadece okumaya devam edin.

Eğer kilo almak istiyorsanız, eğitime nasıl bir yoğunlukta yaklaşıyorsanız, yemeklere de aynı yoğunlukta yaklaşmalısınız. Sadece bu aşamada yemek mi önemli? Bunun yolunu anlatmama izin verin. Aslında burada zor ve hızlı kurallar yok. Size sayılarla tamamlayacağınız bir yol göstereceğim. Ciddi bir vücut geliştiren olmak istiyorsanız bunları kendi durumunuza göre uygulamanız gerekiyor.

Dinleyin, size yalan söylemeyeceğim. Diyet nasıl bir şeyse kilo almak ta öyle bir iş. Zor. Eğitim gibi disiplin gerektiriyor. Ama hevesiniz kırılmasın. Buna devam edin ve tünelin sonunda iri bir fiziğiniz olacak.

ZAMANLAMA

İlk olarak: Yastıkla ve kalemle oturun, asla bırakmayacağınız bir yemek planı programı yazın. Yazdığınıza emin olun. Bunu yaparsanız vagondan düşme ihtimaliniz daha az olacak. Her gün için 6 öğün hedefleyin. Her 2 -3 saatte bir olacak şekilde olsun. Diyelim ki her gün benim gibi 9 saat uyuyorsunuz, bu 6 öğünü eritmek için 15 saat uyanık­olmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu da sabah kalkar kalkmaz 2 saatte 1 yemeniz gerektiği anlamına geliyor.

Daha öncede söylediğim gibi, bir kez program oluşturursanız asla bundan vazgeçmezsiniz. Neden mi? Çünkü vücudunuz artık bir sisteme girmeye başlıyor. Buna ihtiyacı var. Sıkı bir eğitim yaptığınız zaman, vücudunuz her gün aynı saatte besin ihtiyacı hissedecek. Örneğin, her gün 11 de yemek yiyorsanız , hep aynı şekilde isteyecek ve vücudunuz bu zor kazanılan kasların bir parçası olacak.

İlk yemeğiniz uyandığınızda gelmeli. Son yemeğiniz ise yatağa gitmeden önce gelmeli. Bazılarının “uzman” olarak adlandırdığı kişiler yatağa yatmadan önce yemek yemememeliyiz diye söylüyorlar. Bunların hepsini bir kenara atmanızı söylüyorum. Uyumadan önce makarna ya da şeker yemediğiniz sürece sorun yok. Hatırlayın uyuduğunuz süreç içerisinde vücudunuz açlık hissediyor. Bu yüzden onu besleyin. Benim yediğim gibi proteinli yulaflı yemekler yiyin. Daha da detaya girecek olursam, ben 10 tane yumurta beyazı, bir kase yulaf ve biraz meyve yiyorum.

26
100
admin
admin - 8 yıl önce
104160 0 26
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları