Powerlife 3lu set

Vücut Geliştirmede Gerçekten İşe Yarayan Garip Arkadaş Tavsiyeleri

Reklam Alanı
Siz mütemadiyen hayallerinizdeki fizik için ya da her ne ise o amaç için çalışırken, spor salonunda her zaman tavsiye vermeye can atan adamlar olur. Bunların içinden gerçekten iyi olan ve işe yarayanları bulduk. ( en azından bazıları için )

- Ağır idmanlardan önce mastürbasyon yaparım, bu, testosteron seviyeni, steroid almışın gibi veya gücünü test ediyormuşçasına arttırır.

- Her antrenmandan önce, spor salonunda bulunarak nelerden fedakârlık yaptığımı hatırlamak için saçımdan çok ufak bir parça keserim. Bunu yaptığımda oldukça iyi iş çıkarıyorum sanırım işe yarıyor.

-Geçen yaz tatile çıktım ve kesinlikle en iyi şekilde görünmek için aylardır antrenman yapıyordum, seyahatteki paylaşılamayan adam olduğumu söylememe gerek yok ve kızlar vücuduma bittiler. (Bilmem anlatabiliyor muyum?) İdmanlardan önce bazen bu gezide çekildiğim fotoğraflara bakıyorum ve bu salonda kendimi zorlamam için beni motive ediyor.

-10 a kadar sayarken her zaman 1..2..3..4..5 şeklinde sayarız. Son yarımı sayarken 5..4..3..2..1 şeklinde geriye sayarsak bu süre bizim için daha kolay olur. Teknik olarak böyle. (Bir deneyin)

-Çok içtiğim gecelerden sonra antrenman yapmayı seviyorum. Belki sabah çok erken değil ama öğleden sonra. Akşamdan kalmayken ayık olduğumdan daha iyi performans gösteriyorum. Sanırım sebebi içki masasında kendime güveniyor olmam. (Sitemizde bunun açıklamasıyla ilgili makale ve video bulabilirsiniz. Alkol Antrenman Performansını Etkiliyor)

-Ağır squat çalışmaları ödümü koparıyor. Bu yüzden barın altında pozisyonumu aldığımda squat yapmadan çalışmayı bırakmıyorum. Bu, sadık kaldığım kişisel bir kural. Böylece oyalanmaktan kurtuluyorum.

-Buz gibi soğuk duşlar yorgunluğu alır ve heyecan verir. Eğer çalışmaktan çok yorulduysan sadece gerçekten soğuk bir duş al, iyi hissedeceksin. Bunalımda olmasam da, bu, depresyona da iyi geliyor, kesinlikle ruhen yararını görüyorum.

-Her çalışmama, vücudumun hangi parçasını çalıştırırsam çalıştırayım, biraz biseps egzersizleri ile başlıyorum. Şişirilmiş kaslar güvenimi arttırırken daha iyi çalışmamı sağlıyor.

-Antrenman yaparken sakız çiğnerim. Yüksek ayarda ağırlık çalışırken ve yüksek güç gerektiren idmanlarda ağzım fena halde nemleniyordu. Şimdilerde sakız çiğniyorum bu da salya salgılamayı kontrol altında tutuyor. Yorulduğumda sürekli su içmek zorunda kalmıyorum.

-Ağırlık çalışırken tamamlamak istediğimden yüksekte bir sayıyı hedefliyorum. Örneğin; geçen haftada ağırlıkta 6 tekrar yapabildiysem bu hafta kendime “tamam 11 tekrar, bunu kolaysa yapabilirsin, hadi!” diyeceğim.  Öncelikle kendimi daha yükseğine inandırırım, bu beni yolumdan alı koyacak düşünsel engelleri saf dışı eder.; bu şekilde başarıyı tamamen fiziksel olana odaklarım ve kendimi potansiyelimi gerçekleştirmek için zorlamış motive etmiş olurum. 

10
100
admin
admin - 7 yıl önce
8450 0 10
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları