Powerlife 3lu set

Vücut Yaptıktan Sonra Kızlarla İlgili Neler Değişiyor?

Reklam Alanı
Birçoğumuz hem fiziksel hem de zihinsel olarak inanılmaz bir değişim yaşadık ama kızlar konusunda bir şeyler değişti mi? Kendinizin daha güçlü bir versiyonu olduğunuzda tabii ki hayat kolaylaşacaktır. İşte birkaç erkeğin, ciddi anlamda vücut yaptıktan sonra yaşadıkları:

·        Kızlar için standartlarım yükseldi ama henüz büyük bir ilerleme kaydetmedim.

·        Kız arkadaşım beni artık daha çok kıskanıyor. Ona göre her kız benim olmak için çok çabalıyor. Vücudum gelişmiş olabilir ama yüzüm ve kişiliğim hala aynı ve o bunun farkında değil gibi görünüyor. Maalesef spor salonunda yüz gelişimi için bir şey yok.

·        Yalnızca bir aydır ciddi şekilde vücut çalışıyorum ve her zaman olduğundan çok daha iyi görünüyorum. Bugün yeni bir resmimi yükledikten sonra birkaç ay önce beni terk eden eski kız arkadaşım beni ne kadar özlediğiyle ilgili mesaj attı ve gerçekten, bu çok güzel bir duygu.

·        Hâlâ onlarla konuşma yeteneğin olması lazım.

·        Bence her erkek bir noktada vücut geliştirme gibi bir çeşit kendini geliştirme sürecinden geçmiştir ve kızların arılar gibi üstüne üşüşmediğini fark edince kafası karışmıştır. İyi görünen erkeklerin kadınları kendisine çektiği ve onlardan teklif aldığı düşüncesi tamamen yanlış. Nihayetinde neredeyse her zaman ilk adımı atan sen olacaksındır; sonuçta hayat bir film değil. Spora başladığımdan beri kadınların çevremde daha rahat olması, kolumu tutması ve iğrenç şakalarıma gülmesi falan daha olası ama sonuçta ismini ya da numarasını sorma görevi her zaman benim. Sosyal cahilliğin üstesinden gelebilecek tek şey özgüvendir.

·        Lisede tam bir hayalettim. Ne arkadaşım vardı ne de benimle konuşan, bana bakan birileri. Daha sonra spora başladım, duruşumu geliştirdim, giyimime özen verdim ve aniden sadece kızların değil, tüm herkesin bana baktığını fark ettim. Bana asıldıklarını fark etmediğim için kaç tane kız kaçırdım bilemezsiniz. Böyle bir şey olduğunda kendime sürekli “Bu kızın benimle ilgileniyor olması imkansız ya,” derdim. Bugünlerde  özgüvenimin geliştiğini söyleyebilirim ama kesinlikle istediğim yerde değil. Bende halen aniden bir kızın yanına gidip ona çıkma teklif etme cesareti yok. Neyse, belki bir gün.

- Yıllar boyunca kendime “Belki başka zaman, kendimden daha emin olduğumda,” dedim. Özgüvenim pratik yapana kadar asla kendiliğinden gelişmedi. Reddedilme terapisini seviyorum ve eğer kadınlarla konuşmaktan korkuyorsanız ya da yabancılarla sohbet etmenin garip olduğunu düşünüyorsanız bu terapiyi tavsiye ederim. Pencerenizin dışından baktığınızda her şey çok garip. İçeri girin ve aslında öyle olmadığının farkına varın. Numara almak yerine reddedilme amacıyla işe başlayın. “Bluzün güzelmiş, benimle çıkar mısın?” Basit ve kolay ve ister inanın ister inanmayın ama yalnızca bu cümleyle hayal edemeyeceğiniz kadar fazla numara aldım.

·        Bu cümleyi söylediğim her zaman reddedilmeyi bekledim ve evet çokça da reddedildim ama her 5-6 kadının birkaçından evet cevabını aldım. Öğrenirken bence en iyi kısmı, reddedilmekten aslında zevk almam oldu. Hatta bağımlı bile oldum. Reddedilmek eğlenceliydi ve bunun peşine düştüm. Evet cevabını aldığım zamanlar, kızlarla daha iyi konuşma konusundaki sıkı çalışmanın faydalarıydı yalnızca. Sizinle tamamen dürüst olacağım. Eğer yeterince seksi ve kendinizle rahat olacağınız o günü bekliyorsanız, kadınlar konusunda asla iyileşemeyeceksiniz. Ancak pratik yaparak ve, eğer size göre öyleyse, “acı çekerek” iyileşebilirsiniz. İsterseniz bunu eğlenceli hale bile getirebilirsiniz ama getirmeseniz bile yine de bu süreçte güçlü kalmanızı öneriyorum. Garip ve rahatsız olacak ama hayatınızı yaşayacaksınız ve bakış açınız değişecek.

34
90
admin
admin - 7 yıl önce
31453 1 34
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları