Powerlife 3lu set

Yağ Kaybetmek İçin 10 İpucu

Sadece halinize üzülüp, karalar bağlayarak kilo veremezsiniz.Bu ipuçlarını takip edin ve hızla kilo verin! Herkes seçtiği bir yerinde yağ yakabilir ancak mümkün olduğunca verimli olmalıyız. Bu yüzden işinize yarayacak bilgileri paylaşıyoruz.

Reklam Alanı
İPUCU 1 : MUTFAĞI TEMİZLEYİN; Her şey mutfağı temizlemekle başlar. Buzlukta, dolapta kalan yiyecekleri yememelisiniz.

Çelikten bir iradeniz olduğunu düşünebilirsiniz ancak leptin seviyeleriniz düşene dek ve açlık rüyalarıyla uyanıncaya kadar bekleyin.Çok az insan lezzet duyusunu tatmin etmek için dışarı çıkar çünkü çoğu buzdolabına koşar.

İPUCU 2: KARDİYO VARYASYONLARI KOMBİNE EDİN

Tartışma alevleniyor: Yağ yakma konusunda steady-state kardiyo antrenmanı, interval antrenmana karşı. Steady-state daha uzun süreli yağ yakma süresi sağlar.Interval antrenmanı metabolik hızı artırır ve antrenman sonrası yağ oksidasyonunu yükseltir. Hangisini seçmeli? İkisini de deneyin.

Önce ilk 5 dakika interval yapabilir daha sonra steady-state kardiyoya geçebilirsiniz. Bu bir antrenmandan fayda elde etmenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte steady-state, olağandan daha fazla yağ yakmanızı sağlayacak çünkü interval gilokejn tüketimine yol açar.

Kardiyo çalışmanız,tıpkı ağırlık antrenmanı gibi sıkı olmalıdır. Bu bilinen en önemli faktördür. Dünyaca ünlü vücutçu Matt Kroc, “Bugünkü antrenmanın, dünkü antrenmandan daha sıkı olması gereklidir.” diyor.

İPUCU 3: HAFTADA EN AZ 1 KERE KOMPLE VÜCUT ANTRENMANI YAPIN

Tıpkı kardiyo antrenmanında olduğu gibi, yağ yakma konusunda da komple vücut ve bölünmüş vücut antrenmanları önemlidir. Komple vücut antrenmanları metabolik hızı artırır ve aynı zamanda dinlenme sürelerinin kısalmasını sağlar.

Split çalışma sistemleri, kas glikojen tüketimi ve her bir kas grubunu sıklıkla çalıştırmak için vardır. Burada da ikisini kombine etmeyi düşünün. Her hafta komple bir vücut antrenmanı, alt vücut antrenmanı ve üst vücut antrenmanı yapın.

Aynı zamanda komple vücut, push, pull, lower body set-up ve 4 günlük döngüler ise, bunlar da iyidir. Bu sayede her hafta,bütün kas grupları için daha hacimli bir çalışma yapılacak ve maksimum metabolik hız sağlanmış olacaktır.

Ne yaparsanız yapın, büyük miktarda yağ yakmak için ağırlık kaldırmanız gereklidir. NFL sporcusu Marc Megna “Ağırlık kaldırma,doğru yapıldığında en etkili yağ yakma antrenmanıdır.” diyor.

İPUCU 4: HER GÜN YEŞİL ÇAY İÇİN

Yağ yakmak istiyorsanız, yeşil çay en önemli tüketim tercihlerinden biri olmalıdır. Bu iksir metabolizmanızı yenileyecek ve kalori yakmanızı sağlayacak. Yeşil çay aynı zamanda sağlıklı bitkisel kimyasallar ve serbest radikallerle savaşan antioksidanlarla yüklüdür.

Bütün bu sağlıklı seçimler, yoğun antrenman ve beslenme programı esnasında doku hasarını onarmak ve yağ yakmak için yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte hafif miktarda kafein alımı enerji seviyesini artırır, yağ yakımı ve birçok fayda sağlar. Sıcak sıvı da, açlığı bir nebze hafifletir. Yalın bir vücut için yeşil çay alımı çok önemlidir.

30
100
admin
admin - 8 yıl önce
29866 0 30
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları