Powerlife 3lu set

Yağ Yakmak İçin Tavsiyeler

Reklam Alanı
Karın Kası Yapımı:­Yağ ­kaybı için yemek planı nasıl­ yapılır?

Çoğu insan aynaya baktığında karın kası görmek ister ama hiç kimse bu nasıl elde edilir bilmez.­Diyetinizde yapmanız gereken değişiklikleri öğrenin ve sonrasında karın kaslarına kavuşun!­Sıcak havalar da geldi. Şimdi hareketlenin ve karın kaslarınızı ortaya çıkarın!

Bitmeyen egzersizlerle istediğinizi elde edemezsiniz. Tüm­egzersizleri yapabilirsiniz ama doğru harmanlanmış besinleri tüketmezseniz, kendinizi asla­zayıf­ve­kaslı­göremeyeceksiniz. Bu kulağa klişe gelebilir ama ben yine de söyleyeceğim. Karın kası mutfakta yapılır. Bu 5 değişikliği uyguladığınız an, diyet yapmak karın kasınıza için yararlı olacaktır. Bunları evinizde doğru şekilde uygularsanız, spor salonuna gitmenize bile gerek kalmaz.

1/Sodyum Alımınıza Bakın

Sodyum alımı, vücut yağ seviyesi üzerinde herhangi bir etki yapmasa da, vücudunuzun su koruma düzeyinde farklılıklar yaratacaktır.

Eğer sodyum, diyetin ana bileşenlerinden ise çalıştığınız kadar zayıflayamayacaksınız. Özellikle farklı miktarlarda her gün alırsanız, yüksek sodyum oranı vücudunuzun su tutmasına neden olacaktır. Doğru miktarda su almış olsanız bile, vücudunuzdaki sodyum fazlalığı pek de estetik durmaz. Sodyum alımını olabildiğince koruyun. Soslarda, çeşnilerde, dondurulmuş yiyeceklerde gizlenmiş sodyum kaynaklarına bakın.

2/İşlenmiş Karbonhidrat Alımını Durdurun

Paketlenmiş taneler, unlu mamüller, şeker ve diğer karbonhidratlar ­şeker ­alımına ve kandaki­ glukoz­ seviyesinin artmasına neden olacak. Bu artış çok yüksek ise­insülin direnci­geliştirme eğiliminde olacaktır. Bu süreçte hiçbir şey yapamayacak ama daha hızlı yağ elde edecek. Sonrasında, belki de tip 2 diyabetle (şeker) mücadele edeceksiniz. Bu ­tarz açlık zorluklarıyla başa çıkmak için, basit karbonhidratlı gıdalar atıştırmak işi daha da kötüleştirir.

Bunların yerine, esmer pirinç, yer elması tüketin. Eğer diyetinize işlenmiş karbonhidratlar eklemek istemiyorsanız, onları vücudunuzun en ihtiyaç duyduğu zamana, antrenman sonrasına bırakın.

3/Akıllı Kararlar Alın

Çoğu insan, süt ürünlerinden uzak durular. Süt ürünlerini ortadan kaldırmak zayıflamanın bir yolu olsa bile,gereksizdir.

Uluslararası obezite dergisinin bir araştırmasına göre, düşük yağlı ve yüksek proteinli besinler yağ yakımını hızlandırmaktadır. Değerlendirilen bu çalışmada, aynı miktar kalorili yemek yiyen iki grupta yağ kaybı ve­yağsız doku­kaybı gözlemlendi. Aradaki tek fark bir grup­yoğurt­yedi, diğeri ise yemedi. Araştırmacılar, yoğurt tüketen grubun hem vücutta yağ yakımının hem de yağsız kas kütlesi ağırlığını koruduklarını belirtti.

Süt ürünlerini tercih ettiğinizde, kalorisi düşük olanı seçtiğinizden emin olun. Eğer zayıf kalmak istiyorsanız, doğru miktarda kalori almalı ve sonucu görmelisiniz.

32
100
admin
admin - 8 yıl önce
113793 0 32
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları