Powerlife 3lu set

Yağ Yaktıran Yiyecekler

Reklam Alanı
Eğer­ kilo vermeyi aklınıza koyduysanız ve bunu muhafaza etmeyi istiyorsanız, bu faaliyetin kesin kontrolünü sağlamanın önemini bilmeniz gerekmektedir. Hayatınızı değiştirebilecek aktif bir plan olmadan, koyduğunuz hedefler pek de ulaşılabilir olmayacaktır. Kilo vermeyi deneyen herkes için konan hedef ne olursa olsun, hepsinde her zaman yiyeceklerden başlanmaktadır.

Ne yiyorsan osun… Eğer kepçe kepçe sağlıksız besinleri tüketiyor ve beslenmenizi kalori, karbonhidrat, yağ yüklü işlenmiş ve­rafine ürünlerden sağlıyorsanız, sonuç olarak kendinizi yağlardan oluşan gereksiz çer çöple doldurmuş oluyorsunuz. Nihayetinde, nasıl beslenilmemesi ve yaşanılmaması gereken şekle uygun yürüyen bir örneğe dönüşüyorsunuz.

Ne kadar­sağlıklı beslenirsen, günlük görüntüne ve genel sağlığına yansıyan, sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olursun. Bu durum birçok kişi için geçerlidir, tükettikleri besinler, onların yaşamlarını bir nevi kontrol etmektedir.

Çoğu insan, sabahları kilo almış şekilde uyanmalarına bir anlam veremez. Bunun ölçülebilir bir durum olmadığını çözemezler çünkü bu bir gecede ortaya çıkan bir durum değildir. Bunun seneler boyunca bedeni kötüye kullanmaları sonucunda meydana geldiğini bilmezler. Onlar, abur cuburları süper besinler olarak görenlerdir.

Merkezinde süper besinler olmayan bir diyeti yapan, sağlıklarında zayıflama olduğunu gören, sağlık hizmetlerine yüklü miktarda paralar harcayan, daha fazla parayı giyime harcayan ve depresyon, kaygı, kişilik bozukluğu gibi psikolojik ve duygusal çöküntü içerisindeki herkese yardımcı olacak 6 ana süper besin bulunmaktadır.

Elbette bu, süper besinler dışındaki diğer bütün yiyeceklerin aşırı zararlı olduğu anlamına gelmiyor. Bu, insanların farkına varmadan defalarca yaptığı sağlıksız besin seçimlerinden meydana gelmektedir. Öncelikle, süper besinler, yüksek yağlı ve daha aşırı lezzetli olması ve kolay tüketimi yüzünden abur cuburlara kurban edilmiştir.

Bir çizburger sizin sağlığınızı bozmaz ancak haftada üç kez yanında bol yağlı­patates kızartması,­tuz,­ketçap­ve­kola­ile tüketilirse tabii ki sağlığınızı bozar.

Zararlı yiyecekleri hayatınızdan tamamen çıkarmanıza gerek yok. İnsanlar için, bir anda alışkanlıklarını bırakmaları işe yaramayabilir, bu pek de sağlıklı bir değişiklik olmaz, daha çok stres yaratan bir değişiklik olur. Onun yerine, diyetinize süper besinleri de dahil ederek, abur cuburların porsiyon büyüklüğü ve sıklığına dikkat ederek kontrollü şekilde tüketmekle işe başlayabilirsiniz.

Yolunuza devam etmenize yardım edecek 6 yağ yakıcı süper besin ile başlayalım,

1:­ Soya Proteini

Yaptığınız her şey kalori yakmak için. Ancak hali hazırda vücudumuz durmaksızın çalışmakta. Tüm işlemler, sindirim, dolaşım, düşünce, kimyasal oluşum, boşaltım sistemi, her birinin işlevini görebilmesi için enerji harcaması gerekir. Bunun anlamı da kalori yakmaktır. Vücudunuz günde yüzlerce­kaloriyi terleyerek yakmaktadır. Bu yüzden ortalama yapıdaki insanların vücutlarının ayakta durabilmesi için minimum yaklaşık olarak 2000 kaloriye ihtiyaç vardır. (Bu beden ölçünüz, kilonuz, cinsiyetinize göre farklılık gösterir.)

­

Protein, tüm yediklerinizde sindirim ihtiyacını karşılaması için­listenin en başında yer almaktadır. Kilo kaybını destekleyen en iyi ve­temiz protein kaynağı, soya bazlı proteindir. Burada kilo verdiren ilaçların sihri değil,­soya fasulyesinin mucizesi var.

Ciddiyetle­kilo­vermeyi isteyenler için diyet ve yağ yakıcı besinlerin yanı sıra bunlara ek olarak iyi bir egzersiz programına ihtiyaç olunduğu da ortak bir görüş. Şunu hatırlamak önemlidir, güçsüz kasların daha çok enerjiye ihtiyacı vardır. Bu yüzden bu kaslar için yakıt gereklidir. Bu yakıt alındığı takdirde de metabolizma hızlanır.­Protein, kasların gelişiminde, yaşamak için gerekli olan kan gibidir. Eğer tam ve dengeli bir egzersiz rutiniyle çalışıyorsanız, kaslarınızı güçlendirme konusuna odaklanmanız gerekir.

Diyetinizde soya proteinini arttırıp, kaslarınıza yakıt yüklemesi yaparak daha çabuk şekilde yağ yakmanıza yardım edersiniz ayrıca vücudunuzu güçlendirirken, yağları da yok edip vücut hatlarınızın belirginleşmesini sağlarsınız.

27
0
admin
admin - 8 yıl önce
207856 0 27
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları