Powerlife 3lu set

Yapılan Çalışmalara Göre Erotik Videolar İzlemek Antrenman Performansınızı Geliştiriyor

Reklam Alanı
Her Şey Hormonlarla İlgili

Hepimiz daha önce şu noktada bulunmuşuzdur: ağırlıkları gerçekten ölümcül derecede ağırlaştığında bir ara vermeyi denemek. Bu özellikle squat için doğru çünkü paralellikteki bir hata popnuzun üstüne düşmenize ve eğer kurtulmak için yavaş davranırsanız ağırlıkların üstünüze düşmesine sebep olur.

Peki eğer size bir takım yetişkin filimleri ya da Bruce Lee veya Arnold’un birkaç kişiyi perişan ettiği agresif videolar izlemenin spor salonunda özellikle de squat yaparken performansınızı hızlandırdığını söylersek? Profesyonel sporculara spor salonuna gitmeden önce dört dakikalık erotik videolar veya agresif davranış içerikli(şiddet içerikli rugby gibi) videolar izletilerek yapılan bir çalışma squat yaparken performans iyileşmesi ve güçte artış sağlandığını göstermiştir.

Bir hafta süreli bu çalışma profesyonel erkek rugby oyuncuları üzerinde onlara 4 dakikalık videolar izletilerek yapılmıştır. Kontrol videosu ise aynı süre uzunluğunda bakmaları sağlanan sadece boş bir bilgisayar ekranıydı.Diğer video üzücü, agresif, erotik, komik ve motive edici/çalışma videolarıydı ve bu videolar her bir atlete karışık olarak izletilmiştir.

Erotik Bir Günün Dört Dakikası

Araştırma sonuçlarına göre oyuncular spor salonuna gitmeden önce bir doz erotik veya agresif videolar izlediklerinde testesteron seviyesindeki artıştan dolayı bu çalışmaya olumlu yanıt vermişlerdir. Bir diğer taraftan üzücü videolar izlemek veya boş ekrana bakmak negatif etki yaratmış ve aslında testesteronu düşürmüştür yani spordan önce Notebook fimini izlemek yok.

Testesteron seviyeleri dört dakikalık videoları izlemeden ve izledikten 10 dakika sonra alınan tükürük örnekleri ile ölçülmüştür. 20li yaşlarında ve sağlıklı rugby oyuncuları belirli günlerde her seferinde farklı videolar ve boş ekran kullanılarak test edilmiştir.Video bilgilendirme seansından sonra erkekler squat yapmak istediklerini söylediler. Erotik ya da agresif video izleyenler, üzücü video veya boş ekran izleyenlerden 5-10 kg daha fazla ağırlık ile squat yapabildiler.

11
0
admin
admin - 8 yıl önce
12352 0 11
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları