Powerlife 3lu set

Yıllık 24 000$ Olan Bu Spor Salonu Bir Vücut Geliştirme Cenneti

Vietnam Hanoi’deki bu spor salonuna bir göz attığınızda züppe garajınız gözünüze küçücük görünecektir ki burası gördüğünüz en lüks mekan olabilir ve burası sadece ter atmak için yaratılmış.California Centuryon Hanoi’de bulunan bir spor salonu ve kendisini bir sarayları aratmayacak İtalyan kuvars zeminler,kar makinesi olan bir buz odası ve yüzme havuzunun üzerinde devasa bir avize gibi absürt şeylerden oluşan bir liste dolusu özelliğe sahip.

Neden bir spor salonu bu tarz hoşluklara ihtiyaç duyar diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Sizin tahmininiz de en az benimki kadar iyidir dostlarım ama kesin olan bir şey var ki ben şahsen egzersiz sonrası buzlu birşeyler olması seçeneğini çok da umursamazdım o yüzden beni es geçebilirsiniz.

Centuryon tesisleri bu kadarla da kalmıyor- dünyanın sekizinci harikası olan bu yerin gerçekten ne kadar sıradışı olduğunu öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

Firmanın reklamında sadece şu var; Centuryon sizin hergün spor salonlarınızdan değil. Kendisini spor salonu olarak adlandırmayı bile tercih etmiyor yukarıdaki videoda mekan ‘yaşam geliştirme merkezi’ olarak gösteriliyor ve eğer isterlerse soğuk algınlığını bile tedavi edebilecekleri izlenimini veriyorlar.
Göz yaşartan ücretlerini düşünecek olursak bu Vietnam mucizesinin vaadettiği çok fazla şey var; tam kapasite bir dövüş sanatları odası, bir gladyatör ringi, teknoloji harikası egzersiz ekipmanları ve karaoke ( neden bu kadar Asya, neden?), kısacası kendinizi geliştirmek için çok şey var. Ama tüm bunlar aylık 2000 dolar eder mi?

 

Vietnam’da başka Centuryon’lar da var ve yıllık ücretleri sadece 8000 dolardan başlıyor ve 24000 dolarlara kadar gidiyor. Hepsinin de ücreti ön ödeme olarak alınıyor ücretlendirme de üyelerin faydalandıkları hizmetlere göre değişkenlik gösteriyor ama masaj olmadığı sürece tüm ekstralar dahilmiş korkarım ben yapamayacağım.
Bunların dışında Centuryon’da olup benim aylık 30 dolar olan spor saloonumda olmayan ne var ki?  Birkaç paragraf yukarıda bahsettiklerim dışında pek bir şey yok.

22
100
admin
admin - 6 yıl önce
7445 0 22
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları