Powerlife 3lu set

Yüksek Verim İçin Antrenman Sonrasında Yapmanız Gereken 5 Egzersiz

Reklam Alanı
Bitirme teknikleri herhangi bir egzersizden maksimum büyümeyi elde etmeniz için size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu egzersizler spor salonunda enerjinizin son zerresine kadar harcamanızı ve bunun için harcadığınız paranın karşılığını almanızı sağlar. Bu egzersizler her kilonun verilmesini ya da her lifin işlenmesini sağlayarak size “ortalama” bir egzersizi en acımasız şekilde sonlandırmaya yardımcı olur. Bitirme hareketlerinin takip listesi, herhangi bir antrenmandan elde edeceğiniz her bir gram genişlemeyi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Leg Press Konusu

Leg prese 10 tekrar yapabileceğiniz kadar orta derecede bir ağırlık yükleyin, ayaklarınız yukarıda başlayın ve hamstringlerinize ağırlık verin. 10 tekrar yapın. Quadlarınıza yoğunlaşmak için, ayak pozisyonunuzu değiştirin, böylece ayağınız daha aşağıda olacak ve daha geniş açı kullanmanız gerekecektir. Daha sonra 10 kez daha tekrar yapın. 10 tekrardan sonra, ayaklarınız calfpres pozisyonuna getirin ve 10 tekrar daha yapın.

10 calfpresten sonra, 10 saniye dinlenin ve her bir hareket için 9 tekrar daha yapın. 9 calfpresi bitirdikten sonra, 9 saniye bekleyin ve tekrar her bir egzersiz için 8 hareket yapın. 7, 6, 5, 4, 3, 2 ve 1 e kadar tekrar yapın. Bu zorlu antrenmanın sonunda, toplam 165 tekrar yapmış olacaksınız ve spor salonundan sürünerek çıksanız bile yaptıklarınıza değecektir.

­

Yüksek ve aşağı ayak pozisyonuyla legpres yapın

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 tekrardan oluşan 10 set

Dar ve geniş açılı ayak pozisyonlu legpresi

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 tekrardan oluşan 10 set

Calf press

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 tekrardan oluşan 10 set

Omuzlar/Ağırlıklar

5, 10, 25, 35 ve 45 poundluk (1 pound = 0,5 kg) ağırlıkları alın ve açık bir alan bulun, böylece kendi alanınız ve özeliniz olur. 5 poundluk olan ağırlığı kaldırmakla başlayın ve 10 kez kaldırın. 5 poundluk olanı bitirdiğinizde, bunu bırakıp 10 poundluk olanı alın, 10 tekrar daha yapın ve hemen ardından 25 poundluk olanı kaldırın. Bu eyleme 35 ve 45 poundluk olanları da 10 kez tekrar yapana kadar devam edin. 45 poundluk ağırlığı 10 tekrar yaptıktan sonra, 10 saniye dinlenin, 45 poundluk olanı tekrar alın ve 10 tekrar daha yapın. Bu sefer de 5 poundluk olan ağırlığa gelene kadar 10 tekrar yapmaya devam edin.

Omuz bitirici

Ağırlığı önde kaldırın

10 tekrarlı 5 setten oluşan egzersizinizde her bir sette ağırlık ekleyin, 10 tekrarlı 5 setten oluşan egzersizinizde her bir sette ağırlığı azaltın.

Göğüs/ göğüs kaslarınızı çalıştırın

Ayaklarınızı kaldırabileceğiniz bir bench ya da platform bulun. Elleriniz yerde ve ayaklarınız bench üzerinde pushup pozisyonuna gelin. Yapamayacak duruma gelene kadar pushup yapmaya başladın. 15 saniye dinlenin, elleriniz ve ayaklarınız yerde olarak daha fazla pushup yapın. Daha fazla yapamayacak duruma geldiğinizde, 15 saniye daha dinlenin ve ayaklarınızı yerde tutarak ellerinizi kaldırın ve üçüncü kez daha yapamayacak duruma gelene kadar yapın. İşte şimdi oldunuz.

13
0
admin
admin - 7 yıl önce
9177 0 13
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları