Powerlife 3lu set

Yumurtanın Cinsel Yaşama Faydaları

30 yıldır düşük yağ, kolesterolsüz diyetler hakkında yazıyoruz ve tahmin edin nasıl yardımcı oldu? Eskisinden daha şişmanız ve daha hızlı ölüyoruz. Ama dahada önemlisi ereksiyonumuzu kaybediyoruz.

Düşük yağ ve kolesterolsüz diyetler cinsel isteğimizi öldürüyor ( ve düşük kemik yoğunluğu ve ereksiyon kaybı kadar önemli olmasa da beyin fonksiyonları ile ilgili diğer sağlık sorunlarına ortam sağlıyor).

Ereksiyon kaybı tıpkı yavaş ve acılı bir ölüm gibi. Hasar görmüş bir kol, bir veya iki hayati organı oyuncağımın bozulmasına tercih edebilirim.

Ereksiyonu olmayan bir adam için hayat şöyledir:  karısı onu terkeder çünkü erekte olamıyordur, depresyona girer, depresyonda olduğu için patronu onu işten çıkarır, kirasını ödeyemediği için ev sahibi evden çıkarır daha sonra da kendini içkiye verir ve perişan bir şekilde ölür.

Kolesterol Kolesterolü Yükseltmez Sizi Daha Androjenik Yapar bilindiği gibi Mr. Johnsonı Kaldırır

İyi kolesterol yani HDL olmadan ki bu da tam ve işlenmiş yumurtadan alınır (Rocky’yi hatırlasanıza) vücut pregnolonek üretemez DHEA gibi steroidlere dönüşür.

DHEA, androjen yani cinsel hormonlarınızı üretmek için kullanılır. Kısacası düşük kolesterol eşittir düşük cinsel istek ki bu da egzersiz yapmayı istemek ama bunun için performansınızın olmaması demektir.  

Yağ Sizi Şişman Yapmaz

Kolesterol ve işlenmiş yağla seks ve adrenal hormon üretimimiz için önemli maddelerdir. Bu düzenleyici hormonların ikisi ve testesteron gücü libido seviyelerini belirler.

Bu yüzden de yataktaki en iyi dostunuz bir yanaktaki bayan yağ diğer tarafta leydi kolesterol ve ortada tatlı akçaağaç şurubu olmalıdır. Şimdi durum böyle olduğuna göre çabuk ve fazlaca yiyebilirsiniz.

Bunun yerine, dört gram sağlıklı esansiyal yağdan kaçınmak için yumurtanın sarısını beyazından ayıran adamlar görüyorum ama egzersiz sonrası üç adet simit götürmek tamamen uygun çünkü o durum makrolara uyuyor.

Tabi kadınımdan simitler yemiyorsam, öyle bir şey olmuyor!

İşlenmiş Yağlarda Belirlenmiş Bir Sürede Karbonhidratlardan Daha Fazla Yakılabilecek Kadar Enerji Vardır. 

Abbott’s EAS Spor Beslenme’de spor diyetisyeni olan araştırmacı Pam Bede’ye göre  vücudunuz yağlardaki kalorilere göre karbonhidrattaki kalorileri daha hızlı bir biçimde yakıyor çünkü vücudunuz karbonhidratları (belirli bir sürede yaklaşık 25000) yağlardan (50000) daha az olacak şekilde tutuyor.

Egzersiz yaparken karbonhidrat düşük olduğunda, karbonhidratlardan aldığınızdan daha fazla enerjiyi yağlardan alacaksınız.

Daha bilimsel bir bişimde söyleyecek olursak, işlenmiş yağlar kalori bakımından daha yoğun bu yüzden fazla yemek mümkün; ama ayrıca aşırı doyurucu olması fazla yemeyi zorlaştırıyor. Bu yüzden McDonalds’da her şeyin süperini sipariş eden bir şişman gördüğünüzde unutmayın o yağ değil, göbek üstündeki memeyi oluşturan, yumuşak tecrübe deposu olan aşırı yağdır.

2010’da Amerikan Klinik Beslenme Gazetesine göre işlenmiş yağın kalp rahatsızlıkları ile en ufak bir ilgisi yok. Artı, aşırı doymuş MCT ( orta zincirli trigliseritler) ve yağ ve hindistan cevizi yağı gibi doymuş yağlar kolayca absorbe edilir ve enerji için kullanıma hazır hale gelirler.

İşte sizin doymuş yağlarınız!

Doymuş Yağ Libidoya Yardımcı Olur

Aslında aldığınız yağın %15’i ünlü beslenme uzmanları Frances Sizer ve Elliie Whitney’e göre yine de sağlıklı olarak değerlendirilebilir.

The Poliquin Group alınan yağlar ile ilgili çalışmaları bir araya getiriyor,buna göre  karbonhidrat alımının artması ile erkeklerde azalan yağ ciddi derecede serbest testesteronu azaltmaya sebep oluyor. Sonuç olarak yağlar daha yüksek androjene olanak sağlıyor ve daha güçlü libido sağlıyor.

17
100
admin
admin - 7 yıl önce
5928 0 17
YORUMLAR
Sizin Yorumunuz
Rumuz :
E-Posta :
Lütfen mesaj kutusunu boş bırakmayınız.
Yenile

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya giriniz:

Yorum yaz

ÇEŞİTLİ İÇERİKLER
EN İYİ SPORCU GIDALARI
GÜNÜN MOTİVASYONU
Lazar Angelov Motivasyon Lazar Angelov Motivasyon
EDİTÖRÜN TAVSİYELERİ
GÜNÜN EN İYİ GALERİSİ

Facebook'dan Bizi Takip Edin

GALERİLER
 • 1
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
  Çiftlerin Birlikte Spor Yapması İçin 9 İyi Sebep
 • 2
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
  Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam
 • 3
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
  Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet
 • 4
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
  Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci
 • 5
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları
  İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları